Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan kapcsolatokban, ahol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kapcsolatokban, ahol a pasi nagyon kevés ideig bírja, hogy oldjátok meg az együttléteket?

Figyelt kérdés

Most ezeket, hogy fejben dől el, meg hogy lehet kontrollálni, hagyjuk, mert ezeken már túlvagyok. Jónéhány hónapja van egy partnerem, akivel gyakran szexelünk. Rólam azt kell tudni, hogy 2-3 percet bírok egy aktust, mert nagyon érzékeny a farkam, sehogy se tudom visszatartani, ha izgatás ér. A partnerem ezt elfogadja, és állandóan bíztat, hogy ne aggódjak. Persze kompenzálok, ahogy csak tudok, de sokszor már nincs is kedvem hozzáfogni, mert úgyis tudom, hogy hamar vége lesz. És ha elélvezek, nem is érzek már valódi vágyat arra, hogy tovább kényeztessem.

Tudom, hogy rengeteg férfi küzd ezzel a problémával, ezért várok tapasztalatokat, ti hogy oldjátok meg, hogy kielégítő a szex? 25f



2021. okt. 2. 22:07
 1/10 sterling.archer ***** válasza:
72%
Ezert szopatom le magam aktus elott. Utana kinyalom, addigra ujra bitang kemeny a cerka, aztan mehet siman egy hosszabb menet. ¯\_(ツ)_/¯
2021. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is hasonló cipőben járok, csak nálunk már 1,5éve nincs semmi mert engem lelomboz hogy hamar vége így bele se kezdek..nax kinyalom őt..
2021. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Nincs ebben semmi.

Sok-sok aktus után majd egyre kevésbé lesz érzékeny.

Gatyába is elrakhatod úgy, hogy felhúzod a bőrt.

Szopjon sokat.


Addig is nyald sokat, ujjazd.

2021. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én addig nyalom és ujjazom, amíg el nem élvez egyszer, majd utána ismét felizgatom és úgy hatolok belé, úgyhogy majdnem egyszerre élvezünk el. Gumit használunk, az is lassít. Csomó mindennel lehet egy nőnek örömet okozni, nem kell ahhoz a farkad. Ezeregy játékszer is van. Juttasd el először a csúcsra, utána már nem fogja izgatni, ha gyorstüzelő vagy.
2021. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Bocs barátom, de mégsem vagy túl rajta ha még mindig küzdesz a problémával... Legyőzhető a korai magömlés! Ne félmegoldások felé menekülj.
2021. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddigi legjobb alternatíva egy exemmel az volt, hogy ő orálozott nekem az elején, bírtam amíg bírtam, utána meg én kenyeztettem szájjal, jó hosszasan. Ez az idő elég volt, hogy nekem is újra felálljon, és utána megtudtam dugni is, de mivel orgazmusig vittem szájjal, nem számított, ha 2 percig bírtam. Vele rettentően jó volt az összhang, sajnos nem minden lánnyal van így, a mostani partneremmel is sokszor úgy érzem, iszonyú bénázás megy. De köszönöm a válaszokat, az a szerencse, hogy a gyakorlatban a lányok azért megértőbbek, mint ahogy pl ez az oldal sugallja.
2021. okt. 3. 06:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első lövet 20 másodperc(!), a második 2 perc, a harmadik egy óra.

Így aztán elvagyunk, mint a kompót.

2021. okt. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Először leszopom, azt viszonylag sokkal tovább bírja de akkor egyszer elmegy. Aztán később ugye minden megy szokványosan. Viszont most vettem magamnak egy rúdvibrátort, ami akkora mint a farka, csak kicsit vékonyabb. És meglepetésemre azt mondta használjuk együtt. Mi úgy szoktuk, hogy mindig megállunk, ha érzi hogy elmegy. De amikor megálltunk, akkor ennek segítségével izgatott tovább :)) Nagyon élveztem így is!
2021. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
végignézetem vele ahogy egy igazi férfi jól kielégít, utána jön ő, olyankor már nem gond, hogy neki elég fél perc is.
2021. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hogy oldjuk meg ? Sehogy , már nincs kedvem le vetkőzni sem , sajnos van ilyen nő is mint én dugni szeretek és a nyalás számomra csak izgató még ha el is élvezek tőle , szóval szegény velem bármit csinálhat nekem nem az igazi csak a behatólós igazi szex, úgy látszik én tényleg egy szemét vagyok mert bizony nem fogom l@ni előtte hogy bírja ,sajnos vannak akik nem illenek össze ilyen téren mert amelyik nőnek elég az ujjazás nyálas ott nem gond a 2-3 perc de van olyan mint én akinek meg a szex kell na ott már bibi van , neked toleráns a párod kérdés hogy meddig …
2021. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!