Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legnagyobb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb szexuális fantáziátok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Egy értelmes, normális, szép farkú, férfias srác farkát szopni. 27F
2021. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Lánnyal beLSD-zve legyünk együtt. Kipingáljuk egymás hasát virágokkal meg pillangókkal, és attól elmegyünk, hogy egymás szemébe nézve ritmusos dobszólókat hallgatunk.
2021. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Hogy találjak végre egy olyan pasit aki ki tud elégíteni. Mert még senkinek nem sikerült. Kíváncsi vagyok milyen egy jó nyalás amit lehet élvezni mert még senki nem nyalt ki jól. 2pasival lenni egyszerre.
2021. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Jennifer Aniston nekem is nagy idol, nem is szeretek az ő szereplésével filmet nézni, mert szerelmes leszek 🤦‍♂️😂


Erotikus masszázs során több orgazmusig juttatni egy nőt.


Otthon random napközben többször orálisan kényeztetni a partnerem. Tényleg csak úgy, mondjuk ül az asztalnál, én meg hozzálátok.



Ha bármit lehet, akkor egyszer kipróbálnám a footjob-ot, illetve egy ázsiai csajjal, mondjuk a Fülöp-szk-ről.

2021. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Olyan barátnőt találni, aki szereti az egy nő több pasis szexet.
2021. okt. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Bdsm, és pisi 35F
2021. okt. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarok lehetetlent, de úgy látszik, el kell fogadnom hogy az én vágyom bizony az. Nagyon jó lenne a feleségemmel hármasban lenni, akár +pasi vagy nő. Illetve én lennék a legboldogabb ha egy egymás melleti szex, vagy párcsere össze jönne.
2021. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%
Cuckold, kaki.
2021. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Swingerbe elvinni a páromat es bámulni mit tesznek vele
2023. febr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!