Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik hogy lehet ez? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik hogy lehet ez? Miért lett jobb a kisebb mell?

Figyelt kérdés

A nővérem melles, popsis csaj eddig mindíg neki flőrtöltek a pasik, szeptembertől jött az osztályába egy vékony deszka alkatu csaj, most 10 pasiból 8nál ő lett az etalon.

Szerintetek miért, amikor eddig pont a nagyobb popsis meg a mellesebb csajokért voltak oda.



2021. okt. 2. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez az új hús varázsa, semmi több.
2021. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megnyerőbb a személyisége
2021. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az új hús varázsa. De ez mindenhol így van. Pl nálunk is jön egy szep lany, o a tema, mindenki beszelget vele stb. Aztán jon egy masik uj akkor o az új érdekesség.
2021. okt. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13

Ez oké, de a régi csajról is beszéltek azért gondolom.

2021. okt. 2. 23:54
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel ennyire, hogy mennyien akarják vagy nem akarják megdugni a nővéredet?
2021. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a segges melles csaj mint abszolút ideál a férfiak számára már annyira rohadt idegesítő hogy nem igaz. Mindegyik itt nyáladzik hogy jaj neki csak a nagy bula a jó, de örülnének annak is ha egyáltalán rájuk néz egy nő....Gusztustalan ez a mainstream vonal hogy a nő csak nagy mellel nő, de ha megnézzük a másik oldalt a legtöbb férfi itt teszi fel ovatosan a kérdést hogy a 12 centis cerkája mire elég...Akkor miért is várunk el méreteket női oldalról? Egy szolid formás mell, finoman kerek popsi sokkal szebb mint egy kentaur picsa tőgyekkel
2021. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ah utolso egyetértek veled. A fogalmazasodon meg nevetek. Kentaur picsa togyekkel. Véletlenül nem tudod mit jelent az hogy gyík válla van valakinek?
2021. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a popsis de kismellü csajok jönnekbe.

Nem tudom miért.

2021. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem kamaszkorom óta a karcsú vékony, vagy sportos csajok jönnek be... nem izgat hogy nagyobb a melle ha nem karcsú mellette! a husibb csajok meg egyenesen..nem vonzanak :/ ez van! ez nekem se jó egyébként mert azért.. a husibb csajokból 1.több van 2. a sportos csajok eléggé elkelnek.. így nehéz! de én így szeretem magam. Szerintem a picike mell is szexi ha van kis formája és szép a bimbó. Ha emellé szép arc is párosul meg vékonyak a csaj lábai akkor kész vagyok!! ;)

26/F

2021. okt. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
15-ös am ez engem is érdekelne :DD sztem ő róla van szó csak azt nem merte mondani ;) eszembe nem jutna kérdezgetni vajon bejön e acsajoknak a bátyám enyhén kopaszodó feje :DD vagy ilyesmi.. wtf?? cringe!!
2021. okt. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!