Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok vettétek el osztálytárs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vettétek el osztálytárs fiú szüzességét? Ha igen, hány évesek voltatok? Jártatok is, vagy csak alkalmi volt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Álltalános iskola 8. osztály utolsó 2 napos kiránduláson leszoptam egy fiút, de szex nem volt.
2021. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem...
2021. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem osztálytárs, egy évfolyammal alattam volt, de ja
2021. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen. 8.ban kirandulason volt az elso szex, akkor mar feleve egyutt voltunk.
2021. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Gimi elsőben volt egy bukott "nagylány".

Eszméletlen jó teste volt.

Na, ő szopott le először - és aztán még vagy fél évig rendszeresen, de dugni nem volt hajlandó. (most olvasom hogy lányoknak szól a kérdés. Most töröljem, vagy hagyjam ha már itt zongoráztam?:)

2021. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jártunk, 8.ban kölcsönös szüzesség elvesztése volt.
2021. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!