Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha a popótokba beleélvez a pasi? Tud élvezetes lenni?

Figyelt kérdés
Nekem egyetlen barátnőm sem engedte még, pedig volt már 4 komolyabb kapcsolatom, de mindegyik elzárkózott tőle vagy amiatt, hogy túl érzékeny a végbelére vagy azért mert undorítónak tartja, milyen már, hogy ott turkál a pénisz, ahol a szar akar kijönni... Tényleg így kell felfogni ezt? Őszinte legyek, nagyon szeretném már kipróbálni egy olyan lánnyal az anált, aki élvezi is! Itt vagyok közel 30 éves és még nem estem túl ezen. Kíváncsi is vagyok, másrészt elolvadok mikor egy nő kutyapózban elém tárul. Csodálatos látvány tud lenni egy formás női fenék széttárulkozva.
2021. szept. 30. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

"30 éves és még nem estem túl ezen"


Mert mi ez valami szüzesség amin át KELL esni? Szívük joga, ha ők ezt nem szeretnék, elfogadod, ennyit tehetsz. Addig keresel valakit aki hajlandó neked ezt megtenni, vagy szépen a zsebedbe nyúlsz és perkálsz. Ennyi a történet.

2021. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem.

De 17 éves korom óta szexeltem, csak popsiba.

2021. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

A segglyukam közelébe ne jöjjön senki.

De nem kell megindokoljam senkinek se hogy mit miért nem engedek. Ezt szimplán el kell fogadni. Vagy neked sincs gondod azzal, hogy oda benyomjanak egy uborkát ahonnan szarsz?

2021. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem.Oda ne dugjon semmit senki.
2021. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#3

"A segglyukam közelébe ne jöjjön senki."


Azt tudod, hogy amikor a hüvelyedbe hatol valaki, csupán centikre van onnan?


Ha csak nem vagy szűz, a mondatod már is megdőlt.

2021. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös:

Pont emiatt írtam a segglyukat és nem a seggem...

2021. okt. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Igen, tud élvezetes lenni, érezni, ahogy lüktet. :)

Amúgy, aki nem szereti, miért válaszolgat erre a kérdésre? :D

2021. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

#6-os


Akkor még mindig nem érted. A hüvelyed és a segglyukad között van néhány centi. Szóval minden alkalommal, amikor egy hímvessző a hüvelyedben volt, pár centire volt a segglyukadtól.

2021. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!