Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak nem rossz az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak nem rossz az ha egy olyan fiút elutasítanak és esélyt sem adnak neki aki szerette őt, kedves volt vele?

Figyelt kérdés

Meg eléggé érzelmes vagyok fiú létemre sajnos, így nagyon megvisel az hogy miért nem vagyok jó egy lánynak sem. Meg itt sok lány arról panaszkodik hogy nem szereti őt a fiuja, nem ír vissza stb. Velem ugyan ez van csak én fiú vagyok.

Esélyt sem adnak a lányok. Ha egy érzelmes fiút elutasítanak, aki tetszik is az nekik nem rossz? Már eszembe jutott az öngyilkosság is.


2021. szept. 30. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért utasítom el mert nem tetszik.
2021. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmes fiúk esetében könnyű belesétálni olyan pasikba, akik anyapótlékot keresnek. Egy felnőtt nőnek nem kisfiú kell, hanem férfi. Tehát nem olyat keresnek, akit támogatni kell, hanem aki megáll a saját lábán. Két opció van. Vagy megerősíted az önbizalmadat vagy olyan lányokat keresel, akik nagyon introvertáltak, esetleg hozzád hasonlóan nagyon érzékenyek. Érzékeny fiúként ne akarj magabiztos nőkkel járni, mert abból anya-fiú kapcsolat lesz.
2021. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzó, nem érzek semmit, akkor nem, nem rossz érzés. Nem szeretet szolgálat vagyok. És élőadhatja, hogy érzelmes, meg szeret, de ezek erős szavak 1-2 tali után. És ha nem érzem, hogy tart valahova, több is lehetne, akkor elutasítom. És ehhez általában húzz tartozik, hogy a szexhez nincs bátorságuk, ez viszont fontos. És ahogy a kettes írta, nem anya pótlék akarok lenni.
2021. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl kapásból elutasítanálak hisz már megtaláltam a számomra megfelelő partnert, akivel össze is kötöttem az életem, már család vagyunk. Mondjuk ilyen kardinális okok is állhatnak a háttérben. Miért is kellene minden jött-mentnek esélyt adni??
2021. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem rossz. Az hogy kedves és szeret az édes kevés. Ha nem tetszik külsőleg vagy a személyisége akkor nem fogok neki esélyt adni. Ennyire egyszerű
2021. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a fiú kedves volt még szerette, attól ez még nem lesz egy működő kapcsolat. Ettől még a lánynak nem lesznek érzései feltétlen a fiú felé.

Meg, nem bántásból, de a nők nagy része nem csipázza az ilyen anyám asszony katonáit.

Kell önbizalom, kiállás, és a többi.

2021. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz.

Ha nem akarok vele lenni és nem szeretem viszont akkor ő hiába szeret.

Amúgy tapasztatból mondom, hogy amelyik fiú ennyire ragaszkodik egy lányhoz érzelmileg úgy, hogy együtt sincs vele és ezt azzal magyarázza, hogy ő érzelmes, ezek a srácok általaban önbizalomhiányosak és pont, hogy emocionálisan éretlenek, ezért tapadnak rá valakire azonnal.

A párkapcsolat az egyenlőségről és a kölcsönösségről szól, amíg nem vagy rendben magaddal addig nem fogsz tudni jó társa lenni valakinek.

Ezt is tapasztalatból mondom nekem is sok önfejlesztés kellett, mire megértem egy párkapcsolatra.

2021. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Nem lehet meg mindenkivel a kémia, és a vonzódás. Én jóideje szingli vagyok, voltam nem egy randin, és az esetek nagyrészében 1-2 randi után megmondtam az illetőne, hogy bocsi de nem egymást keressük. Ezt mindig tudomásul is vették, és ment tovább az élet. Ugyan így engem is utasítottak már el. Az nem korrekt ha nem mond semmit a másik fél, csak ghostingol. De ettől függetlenül nem fogok mindenkinek adni többedik esélyt ha már egy vagy két randi után érzem, hogy vontatott az egész.
2021. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!