Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire erős az extra thin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire erős az extra thin óvszer?(Durex) Elélvezhetek a páromban félelem nélkül? Vagy kiszakad?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk análnál kiszakadt, de pincinál nem volt gond eddig.
2021. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eznemlényeges ***** válasza:
80%
Durex márkájút még nem használtam, de nálam nem volt probléma az ilyesmiből, szóval szerintem nyugodtan, elméletileg ezek is is tartósak annyira, mint a sima óvszer.
2021. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Az összes gumiban beleélvezhetsz, nem szakad ki. A végén azért van az a kis hely a gumin, hogy legyen elég helye a spermának. Nem kell tőle félni. Amúgy én pont ezt az óvszert használom, szerintem jó, jobban érzem a partnert és a férfiak is azt mondják, hogy egész jó.
2021. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha kiszakadna (körültekintő használat mellett) akkor nem lehetne a polcokon. Szigorú szabványokat kell követni.
2021. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudjátok, hogy melyik a legvékonyabb óvszer? Hallottam olyanról is hogy lelo hex 0.055 de állítólag van attól is vékonyabb
2021. szept. 26. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Nyugodtan beleélvezhetsz, szabvány feletti ezeknek is a szakítószilárdsága. Legvékonyabb óvszer a tabi, vagy a pesszárium+pharmatex kombó, de ha nem azzal védekeztek akkor inkább húzz óvszert :)
2021. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még sosem szakadt ki. Csak punciba használtuk. (Mint mindig mindet.)
2021. szept. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!