Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy vonzódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy vonzódik hozzám és szerelmes belém egy olyan lány akinek nagyon jó alakja van és az instagramján is tele van fürdő ruhás, bulizós képekkel?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm de ez a lány úgy érzem szerelmes belém, biztos hogy akar valamit, látszik ahogy rámnéz, meg ahogy mosolyog.

Eddig úgy gondoltam hogy az ilyen lányok a jóképű, izmos fiúkat szeretik akiknek jó dumájuk van. Én egyáltalán nem vagyok ilyen, visszahúzódó, csendes srác vagyok, iskolában is mindig egyedül voltam, sokszor bántottak is. Erre egy ilyen lánynak tetszem???

Holnapra beszéltünk találkozót, kíváncsi vagyok mi lesz.

Létezhet olyan hogy nekem ilyen barátnőm legyen, meg vele veszítsem el?


2021. szept. 26. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem a kulso alapjan kene megitelni az embereket…

Es akkor mivan ha jo alakja van es bulizos? Te vagy az esete. Pont.

2021. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, de az is létezhet hogy te gondolod túl a dolgot, meg az is (ha nem ismered személyesen) hogy csak kamus profil.

Viszont akármelyik változat is, fejezd be ezt az önbizalomhiányos gyerekeskedést. Mert ha van is lehetőség a levegőben, ha ezt nem vetkőzöd le akkor el fog menni a lehetőség melletted. Szóval rázd helyre a tökeidet a nadrágban és hajrá!

2021. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Muti az instáját aztán eldöntjük :)
2021. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!