Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szerintetek szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek szexnél ciki a vérpénisz mikor eleinte kicsi es aztan nő meg?

Figyelt kérdés

Nem nem a mérettel van a gond. Azzal nincs.

Csak a vérpenisszel. Ciki ? Használataval sincs gond csak amikor "előbújik" akkor kisebb de aztan felfúvódik😆 ez szamotokra ciki vagy nem gond?


2021. szept. 25. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, miért lenne ciki? Az összes pasimnak ilyen volt. 🤦🏻‍♀️
2021. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam vérpéniszű sráccal és izgató volt amikor a számban keményedett meg.
2021. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2021. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én már annyira unom,hogy a pasik ennyit foglalkoznak a saját farkukkal.Kiábrándító! L.
2021. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, ne a farkatokkal foglalkozzatok állandóan! Inkább azzal, hogy kiadós és tartalmas szexre alkalmas legyen, akkor is, ha 14 centi és akkor is, ha 20. Csak ez utóbbi esetben ésszel is kell bánni vele.

Én a magam részéről csak vérpénisszel találkoztam, egy percig sem zavart, hogy lankadtan kicsi, állva is normál méretűek voltak, semmi gondot nem okozott, mert bármilyen hihetetlen, a nők nagy része nem ezen rugózik, amíg az a farok a normál kategóriába esik, azaz kb. 12-16 cm.

2021. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem baromi izgató, hogy mennyivel nagyobb lesz. Összes partneremnek ilyen volt.
2021. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!