Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ilyen fakezu a legtobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen fakezu a legtobb pasi? Miert nem tudnak a pasik csiklot izgatni? Mi olyan nehez benne?

Figyelt kérdés
Megtanitani sem lehet. Kesz remalom.
2021. szept. 23. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, nekem eddig két lánnyal volt ilyen dolgom, és szerintük jól csináltam, de nem tudom, mitől, csak úgy találomra. Benyúltam, és úgy simiztem nekik elöl, ők élvezték, de azt se tudom, pontosan mit csináltam, lehet, nem is a csiklójukat ingereltem :D
2021. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11

Hát az nem túl jó ha nem tudod mit csinálsz:D

Én pontosan tudom hogy kell a csiklót ingerelni, bár úgy könnyebb ha "nyaló pozícióban" vagy és látod is hogy hova nyúlsz pontosan

2021. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12. Ezzel tisztában vagyok. De a lényeg, hogy élvezték.
2021. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Kiscsillag ha nem mondod nekik akkor honnan tudják te hogy szereted? Ha nem fejlődőképes a pasi akkor skippeled ennyi.
2021. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, nem lehet hogy veled van a baj, hogy csak ilyen buta emberekkel tudsz összejönni ? Mert egy átlagosan értelmes embernek nem hinném, hogy probléma lenne eljátszani egy puncival, ovatosan kipuhatolni, feltérképezni, kisérletezni, kitalálni hogy jó, hogy nem jó.
2021. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekli őket nem szeretetből csinálja hanem kényszerből
2021. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%

#15: tévedés. Tény, hogy a pasik többsége nem tudja, sem kézzel, sem nyelvvel, hogy hogy kell bánni a csiklóval.

Igaz, vannak közöttük legalább olyanok, akiket meg lehet rá tanítani.

De el nem tudod képzelni, mennyi öntelt phasz van, akik meg vannak róla győződve, menyire csiklómágusok, pedig baromira nem. Már az nagy dolog, ha megtalálják...

2021. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!