Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ilyen alakban meghajlitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen alakban meghajlitok egy fogkefe nyelet persze kicsit megmelegítem elotte mert muanyag ez alkalmas lehet prosztata masszásra? Lerajzoltam nagyjából hogy értsétek? Tobbi lent!!!?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2021. szept. 23. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy meghajtás nélkül is alkalmas. Sőt ha így meghajlítod, nem is fog igazán ráállni és nem mellesleg fertőzésveszélyes. A műanyag meg nem fog hajlani hőre (az a fém), hanem konkrétan elolvad/ég.

Ha elmúltál 18, miért nem veszel inkább egy mini anál izgatót vagy anál vibrátort?

2021. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
VÉGEM micsoda RAJZOKXDDDDDDD d
2021. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha bármi bajod lesz ebből, azért csak magadat hibáztathatod, Vegyél inkább egy konkrétan erre a célra készült eszközt. Legalább is én ezt tanácsolom, de nyilván a te tested, azt teszel, amit akarsz.
2021. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiégtem xdd
2021. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az illusztrációid 😂(#3as válaszával egyet értek)
2021. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam jobban letajzolni😂
2021. szept. 23. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. ábra: te most kampót akarsz dugni a púzódba vagy mi?

2. ábra: szerinted mekkora egy fogkefe, ekkora nyélhossza kb. egy autómosó kefének van, vagy annak se

Nem kell semmit meghajlítanod, ott az ujjad vagy vegyél egy prosztata vibrátort. Fogkefét meg nem dugdosnék a púzóba mert könnyen felsértheted vele.

2021. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

prosztatamasszírozó 4000 Ft lassan olcsóbb mint egy fogkefe


minek szivatod magad?


ugye nem azt akarod mondani h elmúltál 18 és nem mersz bemenni egy szexshopba vagy félsz hogy a rendelt JELÖLETLEN dobozt átnézik a szüleid....

2021. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!