Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányszor vesztetek már össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor vesztetek már össze egy kapcsolatban és mi volt az összeveszés tárgya?

Figyelt kérdés
Azért szexuális kategória, mert úgy vettem észre hogy legtöbbször abból adódik összeveszés hogy valamelyik fél több törődést akar vagy szexet. De ha nem szexuális téma akkor is írjátok le nagyon kíváncsi vagyok más pároknál mi üti ki a biztosítékot! Korotokat is leírhatjátok de nem muszáj. Köszi. :)
2021. szept. 22. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy fali- és egy padlószéf a lakásomban.

A faliban iratokat, és ékszereket tartottam, a padlószéfben pedig készpénzt, ha bármi baj lenne, tudjak mihez nyúlni.

Az akkori pasim pedig mindenféle furmányos trükkel kifigyelte, hol van a széf, és hogy tudja kinyitni. Egyik nap arra értem haza, hogy a padlószéf burkolata rosszul volt visszatéve. Azt hittem csak a kutya játszott, és véletlen elmozdult, de valamiért belenéztem, és csak a hűlt helyét találtam a másfél milliónak, amit ott tartottam.

Szex miatt még sosem veszekedtem, de ez kissé kiborította a bilit.

2021. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es és végül visszakerült hozzád a pénz? Vagy nem láttad viszont? Rendőrségi ügy lett belőle?
2021. szept. 22. 14:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk azért van vita mert párom gyerekes. Pedig majdnem kétszer annyi éves mint én, mégis olyan primitív logikája van és úgy fel tud idegesíteni hogy öregedtem mellette. Sok problémát okoz az hogy én nem akarok gyereket, ő később igen. Hogy meg vagyok elégedve magammal de ő azt mondja hogy ne legyek, mert lenne mit leadnom. Nem tud tervezni és rengeteg félreértés adódik ebből.
2021. szept. 22. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elég kiegyensúlyozott személyiség vagyok, kb sosem veszekszem(mivel apám ennek pont az ellenkezője, így szívügyemnek tartom hogy mindig higgadt legyek). De exem folyton azzal jött hogy mindig csak szexelni akarok, meg hogy ő csak szexre kell nekem, amiből lett egy két szóváltás(persze traumatizálva volt korábbi exei által)
2021. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!