Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi megvan elégedve a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi megvan elégedve a gumis szexel akik a rosszlányokon csajoznak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
regebben fent voltam a rosszlanyokon, es nokent annyit tudok errol nyilatkozni hogy vegyes, vannak olyan ferfiak aki csak gumi nelkul akarjak csinalni, vannak akik csak gumival stb
2021. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Jobb mint a semmi
2021. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Tökéletesen meg, sőt néha direkt próbaképpen betesztelem a prostit bevállalja-e jelentős extra felárért a natúrfranciát, vagy gumi nélkül. Ha igent mond rá, akkor már offolom is és nem megyek (ha nekem engedné akkor másnak is).
2021. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Tisztel kérdező ,nem egészen értem a kérdésed. Ezen az oldal és még vagy két tucat más forum is tömve vannak olyan jellegű kérdésekkel, hogy a barátnőm miért nem hajlandó fogamzásgátlót szedni, gumival kell közösülni. Tehát ha megvan valaki elégedve a gumis aktussal ha nem, sok esetben barátnővel is csak ez az egy opció van. Ha te ez alól kivételt képezel akkor meg örülj neki.
2021. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Persze, a gumis szexszel nincs semmi baj, attól még a nő az nő. Meg kell válogatni, hogy kihez mész. Amúgy a cumit csak natúrban szeretem, aki azt nem vállalja, az nálam kiesik.
2021. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!