Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van olyan köztetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan köztetek, akit izgatna, ha szopásnál a gátat is nyalhatná a zacsi alatt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én szoktam a páromnak
2021. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs olyan hogy valakit kifejezetten az izgat hogy a gátat nyalhassa. Inkább olyan van hogy ha a férfinek jó érzés akkor szívesen megcsinálja.
2021. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, van, akit izgatna, de még nem csinálta?
2021. szept. 20. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
mert te majd lehetőséget adsz hogy kipróbálhassa?
2021. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Így külön nem izgat, de van hogy oda téved a nyelvem.
2021. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Engem sem izgat így külön, de a párom nagyon élvezi így eltévedek néha arra is.
2021. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt egy csajom, aki kinyalta a fenekemet is szopás előtt, gondoltam pár alkalom után viszonzásul én is kinyalom neki, kiderült ezt baromira élvezi, azért csinálta nekem, hogy, hátha én is csinálom neki, ez bejött neki, azóta én minden szexeléskor kinyalom a fenekét, gátat, de Ő nekem azóta abba hagyta.
2021. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csináltam,de akkor a srác seggét is kinyaltam... Izgató volt, de ott szerintem a srác miatt
2021. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fúj nem 20/l
2023. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!