Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM szex kedvelők. Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM szex kedvelők. Volt már olyan hogy korbácsolás vagy valamilyen bántás közben élveztetek el?

Figyelt kérdés
Annyira élvezted amit tett veled a domod hogy orgazmusod lett tőle?
2021. szept. 20. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Közben mindig izgatom a csiklójàt, vagy dugom miközben szadizom a pàrom ;)


Pusztàn a gyötréstől még nem élvezett el, csak nagyon felizgatja. Elképesztően nedvesedik tőle.

2021. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy majdnem elélveztem, de csak közel kerültem az orgazmushoz. Akkor is volt ilyen, amikor én ütöttem őt, meg amikor ő engem.
2021. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cseppszi ***** válasza:
92%
Ha nem egy elmebeteg állat a dom, akkor mindig elélvezteti a sub-ot. Egy igazi és egészséges BDSM kapcsolatban valójában a sub vágyai teljesülnek és igazából ő "irányít" , mert mindig ott van az "álj" ez más sok (vagy kevés) és ezt már ne feloldó szó... Szóval ha a sub épp egy korbácsolástól akar elélvezni pl selyemkorbács izgatástól a nemiszervre, akkor azt egy normális dom megteszi neki. Tőlem még nem kértek ilyet, de szívesen megtenném ha ezzel okozhatok örömet és kéjt (elélvezést) a partneremnek. (és mindegy hogy férfi vagy nő) Addig izgatnám míg elélvez.
2021. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szájpecek a számban és popsi és punci veréstől tudtam elélvezni, borzalmasan felizgatott a helyzet...
2021. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ilyet még nem tapasztaltam, ha létezik is elég ritka lehet :) Olyan volt többször is hogy a szubom fenekelés/korbácsolás közben miközben ki volt kötözve dörgölőzött ott lenn és attól élvezett el. Természetesen szadizás közben eléggé felizgultak mindig is a partnerem de pusztán attól nem igazán tudtak elmenni, utána kellett egy kis rásegítés azért.

F

2021. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Órákig izgatott a barátnőm, ilyenkor egyébként már egy érintéstől el tudnék élvezni, pont a határon vagyok..

Ilyenkor nagyobb fájdalom hatására simán elélvezek. Nem is feltétlenül a farkamra, golyóimra kapott ütéstől hanem akár a fenekemre kapott nagyobb ütéstől vagy egyéb fájdalomtól is.

2021. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan attól, de egyszer korbáccsal ütötték finoman a puncim, akkor elmentem
2021. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy mezítlábas domináns nő általi t*nrúgástól elmennéék.
2021. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
nálunk szokott a pasim fenekelni miközbe egy dildot is feldug nekem.másnap a keze nyoma ott van a popómon alig birok leülni. én ezt az alázást szeretem.
2021. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!