Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége szereti a squirt-et?

Figyelt kérdés

Ha egy lány spriccelve élvez el.

Vagy tart attól, hogy le lett húgyozva?



2021. szept. 18. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Mára már egyértelműen bizonyított, hogy a férfiakhoz hasonlóan a nők is képesek ejakulálni, azonban arra csak különösen intenzív orgazmus során, különösen ellazult állapotban kerül sor. Ilyenkor az orgazmussal azonos időben kisebb vagy nagyobb mennyiségű váladék távozik a nemi szervből.


Meg kell különböztetni az ejakulációt a szeretkezés során végig termelődő, a hüvely nedvességét biztosító váladéktól. Utóbbi a nemi vágy első pillanatától az együttlét befejezéséig folyamatosan termelődik kisebb mennyiségben, és a közösülés fájdalommentességéhez szükséges síkosítást eredményezi. Ezen váladék a hüvelyben termelődik, a termelődéséhez nem szükséges orgazmus, és általában nem távozik a hüvelyből. A női ejakuláció orgazmus hatására következik be, és a váladék a húgycsőből lövell ki. Sok esetben egyszeri vagy lüktető intenzitású többszöri erőteljes kilövellés (spriccelés) figyelhető meg, de legtöbbször csak túlzott nedvesedés, illetve cseppek formájában jelentkezik ez az "örömanyag". Ez utóbbi esetben elkülöníthetetlen a hüvelyváladéktól.


Az anyagot a húgycső jobb és bal oldalán található Skene mirigyek termelik, működésük a G-pont stimulálására következik be. Ekkor a mirigyek váladékkal telnek meg, ami aztán az orgazmuskor a húgycsövön keresztül kicsapódik. A váladék minősége, állaga szintén egyéntől függ: lehet tejszerű vagy világossárga, és az illata is mindig más és más.


Egyéni adottságoktól függően egy aktus során akár többször is bekövetkezhet.[2]


Ejakuláció előtt vizelési kényszer érezhető, ugyanis a G-pont közvetlenül a húgycső mellett helyezkedik el, és az ejakulátum a húgycsövön keresztül távozik. Éppen ezért a kicsapódó váladékról sokan azt feltételezik, hogy az vizelet, ez indokolatlan szégyenérzetet eredményezhet. A valóságban azonban az ejakuláció során lehetetlen vizeletet üríteni, hiszen az orgazmus hatására az izmok olyan erősen összehúzódnak, hogy teljesen elzárják a húgyhólyagot.



Szívesen.

2021. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Előző vagyok.


Hiába bizonygatjátok, az attól MÉG MINDIG NEM VIZELET.


Én inkább a tudománynak hiszek, mint holmi megmondó embereknek.

2021. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Engem az sem zavar, ha pisi, abban a hévbe az is belefér!!!!
2021. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
nekem hüvelyből jön, nem húgycsőből :D szivesen
2021. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
58%

14 anonim ***** válaszára:

"nekem hüvelyből jön, nem húgycsőből :D szivesen"


Onnan is jönnek nedvek, illetve a húgycsőből is!

Végül is teljesen mindegy, mert a felfokozott boldog pillanatban nem számít!!!

2021. szept. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
6-ossal nem kell foglalkozni, minden hasonló kérdéshez odakommentelgeti a hülyeségeit.
2021. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy szeretném-e, mert nem volt még hozzá szerencsém.
2021. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!