Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nyakörv lenne az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nyakörv lenne az ideális? (BDSM)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bdsm kellékként szeretnék egy nyakörvet vásárolni.

Viszont olyat szeretnék, ami mindig rajtam lehet napi 24ben. Ezért nem kifejezetten kutya nyakörv lenne, hanem valami visszafogottabb.

Ebben zuhanyoznék, aludnék stb így fontos hogy ne rozsdásodjon.

Tudtok ilyen nyakörveket? Milyen anyagból legyen, honnan érdemes rendelnem?

Linkeket is megköszönnék.

(mielőtt megszólnátok, keresgéltem a neten de nem tudom mi lenne a legideálisabb hiszen a legtöbb csak alkalmi)

24L


2021. szept. 18. 15:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tudja miről van szó, miért válaszol, ráadásul hülyeséget?

A rendes nyakörvet a "4 fal között" szokták használni. De van ennek egy olyan változata, ami az átlag ember számára csak egy egyszerű nyakláncnak tűnik. Aki meg jártas a témában, az meg felismeri, hogy a hölgy foglalt és van "gazdája".

Ami tényleg nyakláncnak néz ki, olyat nem tudom hol lehet venni, de esetleg pl. rockpince.hu-n nyakpánt néven keress rá. Az kicsit extrémebb, de utcán szerintem még hordható (ha ilyen a stílusod).

2021. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem mik kaphatók :)
2021. szept. 18. 20:14
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

24 órás viseletre, amiben még tudsz jelenni mások előtt is általában a vékony fém karika nyakörvet szokták használni. Találtam itthoni shopban is (igaz jóval drágább mintha külföldről rendelnéd):

[link]

Itt van pl. egy nő, akin mindig rajta van, egy régebbi videójában mesélte, de látható minden felvételen is hogy viselni:

[link]

2021. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen stílusod van?

Ha egy kicsit extravagánsabb, esetleg rocker, goth ruhákat hordasz akkor akár egy normál nyakörvet is felvehetsz, ebből rengeteg fajta van.


A barátnőm is szubmisszív és szeret nyakörvet hordani. Mi a fém nyakörveket szeretjük mert ez sokkal komolyabb, biztonságosabb érzés meg aztán nincs egy lakat rajta ami egyébként zavaró a hétköznapi hordás során.


Persze vannak bőr illetve műanyag nyakörvei, ezek pár dolláros kiegészítők.


Az ő stílusa eléggé extrém, szóval pl. ilyen nyakörvet simán felvesz, anélkül hogy kifejezetten ez legyen amit megnéznek rajta az emberek (van sok tetkója, piercing, a ruhái elég extrémek szóval a nyakörv már csak egy plusz kiegészítőnek tűnik, talán nem is sejtik az emberek hogy iért hordja):

[link]

Aliexpressen is lehet kapni ilyet


Ilyenünk is van (nem innen vettük egyébként), ezen is azért látszik h bdsm ugyanakkor sokkal visszafogottabb, elegánsabb ruhákhoz szokta felvenni:


[link]


Találsz még ilyet, sztem ez is hasonló és jó lehet:


[link]


Mi egy ehhez az előzőhöz nagyon hasonlót fogunk most rendelni innen:


[link]


Ebben az a jó, hogy a nyitása nem olyna egyszerű mint az előzőknek, mivel azokat egy bárhol beszrezhető csavarkulccsal ki lehet nyitni. Ennek egy fokkal bonyolultabb a nyitása

2021. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!