Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakító ok lehet ha a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lehet ha a csaj nem szopik nem análozik alig ér kézzel a farkadhoz de oda van érted és nagyon szeret?

Figyelt kérdés
Semmi különleges nincs a szexben csak meglovagol vagy szétrakja a lábát mert te akarod a szexet. Élvezi ő is csak semmit nem csinál.
2021. szept. 18. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen az lenne. Bár nekem még nem volt ilyen nőm. Lehet szerencsés vagyok…?
2021. szept. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
ha nem passzolunk szexuálisan akkor össze sem jövünk
2021. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ez abszolút lelombozó.


Kb mintha maszturbálna az ember. Ez nekem nagyon nem elég

2021. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
A szopás része hiányozna nagyon.
2021. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen nővel össze sem szabad jönni ! Amint ez kiderül, azonnal dobni kell.


Egyedül azt érteném meg ha nem akar anàlozni. Bàr az is fontos lenne nekem.


34F

2021. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Ügyesen összemostad a szopás-análozás hiányát azzal, hogy meg sem fogja, és fekszik, mint egy fadarab.



Például azt, hogy a nő nem análozik sosem éltem meg katasztrófának (egy partnerem sem csinálta), az viszont, hogy nem élvezi, hogy hozzá sem nyúl teljesen más téma.


Viszont így ha valaki azt mondja, hogy ez szakító ok, akkor rögtön jön a lepontozás, mert a bunkó pasinak az anál kell, pedig nagyon nem azzal van itt a probléma

2021. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
#6 Ott a ponty!
2021. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen
2021. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
A rossz, lapos, unalmas szex az szakító ok lehet a nőknél is, nem csak mi férfiak vagyunk úgy összerakva hogy jó szexre vágyunk. A szex pedig akkor jó nekünk ha a nő is aktívan kiveszi belőle a részét. Az hogy egy nő hozzá sem nyúl a farokhoz és teljesen passzívan viselkedik az nekem azt jelenti hogy nem is kíván engem igazából, nagyon lelombozó ez a legtöbb férfi számára szerintem.
2021. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas szerelem lehet, ahol undorral érsz a másik nemi szervéhez. Anál egy dolog, de hogy hozzá se érni... Én nő vagyok, de el se tudom ezt képzelni.
2021. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!