Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akik orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik orgazmust élnek meg anális szex során, a hüvelyi orgazmus nagyon könnyen megy?

Figyelt kérdés
Valóban van aki elélvez a popo szextől is?

2021. szept. 17. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon ritka lehet, ha egyáltalán létezik.

Viszont olyan csajom több is volt aki kézi csikló izgatással élvezett el, de közben a másik kezem egy ujját kérte a fenekébe, furcsa módon punciba nem lehetett semmi, de fenékbe igen.

2021. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nincs köze az egyiknek a másikhoz. Igazából minden a technikán múlik.
2021. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az orgazmus minden esetben nagyon könnyen megy.

Ez nem mindig jó sajnos.

2021. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Én voltam olyan csajal aki mindentöl elélvezett mindegy volt, h punci csikló vagy popó. De amikor popsiba csináltuk még nagyobbat élvezett mint puncinál.
2021. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerencsére könnyen elélvezek mindenhogy, csikló hüvely anál.

Amikor először dugták a popsimba annyira izgatott a dolog, hogy amint bedugta azonnal elélveztem. Most is 2-3 perc max. Popsiban.

Igaz hogy aláis szex 2x, 3x van havonta, mert az ínyenc, maradjon is az mert így van varàzsa.

2021. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon-nagyon kevesen vannak, de van aki el tud jutni a csúcsra az anális szex közben is akár a csikló ingerlése nélkül is. S jól látod elég könnyen el tudnak szinte bárhogy jutni a csúcsra. Ettől a nők többsége még NEM szereti az anált, vagy ha igen akkor is közben csak a csikló direkt ingerlésével tud közben elélvezni.
2021. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem fogom megérteni, hogy lehet análtól orgazmus. Nem ellenzem, csak egyszerűen nincs ott semmi, ami indokolná. Kivéve ha pl csikó izgatás van mellette, akkor oké. De hogy önmagában análtól, nekem ez elképzelhetetlen.
2021. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem két exem is el tudott élvezni. Mindketten durva anális szex közben, csiklóizgatás nélkül.

Hüvelyi úton jóval nehezebb volt elérni, ott az egyik csak csiklóizgatással tudott.

2021. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

1) Önmagában is erős erogénzona, sok idegvégződéssel. Vannak, akik a mellbimbó kellő idejű és intenzitású ingerlésével is képesek például orgazmusra. A tudat sokban befolyásoló tényező. A női test máshogy működik, ezért lehet például nőnek orgazmusa alvás közben is, bármi inger nélkül. Ha valakinek vágyakozással telő esemény az, ami történik vele, nem pedig kényszer, akkor a behatolás pillanata lehet olyan erős inger egy kellően felizgult állapotban, hogy eljusson tőle.


2) A hüvelynek és a végbélnek egy közös, vékony fala van. Belülről ezért a végbélfalon keresztül történő nyomással a G-pont is ingerelhető a hüvelyben - hasonlóan mint a férfi prosztata. Mivel egyébként is a kutyapóz az, ami a legjobb szögben adja meg a pénisz általi stimulációt a G-pontnak, és általában ez az anális szex póza is, így fordulhat elő, hogy akiknek van, nemhogy sikerül az orgazmus análisan, de még erősebb, intenzívebb is, mint a normál, általában megélt hüvelyi, illetve csiklóorgazmus.

2021. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 laszlo racz ***** válasza:
6%
Hurraaaa.eljen a seg dugas.
2021. szept. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!