Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kéne szexuálpszichológus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne szexuálpszichológushoz mennie azoknak akik utálják az orált?

Figyelt kérdés

Nem értem az itteni válaszolókat. Nem szoktam a barátaimat szexuális témákról faggatni, de nagyon remélem, hogy nem ez az elfogadott, hogyha nőnek születtél akkor kötelező a szádba venned a brét csak, hogy ne csaljanak meg. 🤦‍♀️


Tulajdonképpen aki nem szeretne napi szinten nyelni akkor mehet apácának, vagy menjen pszichológushoz vagy élje magányosan az életét? Ez tiszta vicc.


Remélem, hogy csak ezen az oldalon ilyenek az emberek. Miért kell minősíteni az embert csak mert nem szeretne valamit. Magasról teszek arra, hogy más szereti ha én nem. Tőlem csinálja az akinek kedve van, gratulálok👏🏻👏🏻👏🏻


És amikor azzal jöttök, “de bezzeg ő elvárja, hogy kinyaljuk” ez ami totál nem igaz. A pasikkal ellentétben én nem várom el.



2021. szept. 16. 17:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

Találj egy pasit akit nem érdekli hogy leszopják-e oszt jól van

Sok szerencsét

2021. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
De miért akarnak itt úgy beállítani, mintha nem lennék normális csak amiatt, hogy nem szeretném csinálni?
2021. szept. 16. 17:32
 3/39 anonim ***** válasza:
60%
Mert azt hiszik és mondják hogy ez "alap" 🤷🏼‍♂️ pedig egyáltalán nem az.
2021. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nem igényem, hogy szopjon a párom, semmi különösebb élvezetet nem nyújt (nyalni mondjuk imádok)

ennek ellenére nem hiszem, hogy örömökben gazdag, felszabadult szexuális életünk lenne olyasvalakivel, aki "fúj, én aztán biztos nem veszem a számba" módon áll a nemi szervekhez

2021. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
10%
4# nem csak az undorról van szó, hanem megalázó
2021. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
55%

Normális vagy attól még, hogy nem szopsz. A világon nagyon sok nő van aki nem teszi meg.


De én elképesztően csalódnék egy nőben, ha nem tenné meg nekem még idővel sem.


F

2021. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
41%
5 miért is?
2021. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
47%
Itt mindenre az a válasz, hogy szexuálpszihológus. Az nem erre való, ez egy szinten már nevetséges.
2021. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
78%
megalázó dolog, ha szájjal kényezteted a párod nemi szervét?
2021. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
#5 Egyáltalán nem megalázó, ha mindkét fél benne van.
2021. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!