Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagynátok a barátnőtöket ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a barátnőtöket ha nem lenne tökéletesen ügyes a szexben az első két három alkalommal?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 02:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Sőt, esetleg nagyon sokat bénázna
2021. szept. 16. 02:44
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Ha valamelyik pasi csak emiatt szakít egy nővel az egy köpedék. Senki nem tökéletes a szexben pláne ha új a partner. Meg amúgy is pont az olyanok mondanák h szakítanának a csajjal akik még egy tisztes orgazmust se tudtak egy nőnek adni. Ha emiatt dobna engem a pasim még hálás is lennék érte h megszabadultam egy ilyen nyomingertől.
2021. szept. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Ha első alkalommal nem lovagol análba gőzgépdugattyú-stílusban és nem élvez el sikoltozva, akkor instant kuka!
2021. szept. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

"Nem tudom, nem vagyok nő."


Egyébként, természetesen nem. A férfiak nem nők. Ha a nő első pár alkalommal nem passzol a szexben, simán adnak továbbra is esélyt.

2021. szept. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Te szűz vagy, ezt érdemes előre közölni. Aki szeret téged, az nem fog elhagyni. Szexkapcsolatban ez nyilván probléma, de remélhetőleg nem így akarod elveszteni.
2021. szept. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
dehogy hagynám el ezért
2021. szept. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ mennyi idősen bénázik. Ha egy 18 éves kiscsaj, akkor nem, majd belejön, ha egy 30+ nő, akkor igen, mert addigra már illene tudni a dolgokat. Az utóbbival volt dolgom, szörnyű, szerencsétlen, világtalan nőszemély volt, sz0pni nem tudott, ami nagyon gáz, 30+ évesen.
2021. szept. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

#7


Miért kellene egy 30+ nőnek jobbnak lenni az ágyban? 😂 Ez abszurd.

2021. szept. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Voltam olyan nővel 40 körüli lehetett hogy szopni nem tudott, fogazott. Semmit nem csinált jól, lovaglás hoz béna volt, még kutyában pucsitani sem tudott. Meg tanitottam mit hogy kell, ez időben kb 3 hónap volt aztán K..van jól éreztem magam vele. Rá fél évre vége lett mert be pasizott.
2021. szept. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7%

2/9 anonim ***** válasza:


A nőnek ugyanannyi ideje volt elélvezni, így járt. Max segít magán

2021. szept. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!