Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » OnlyFanshez hasonló oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OnlyFanshez hasonló oldalon hogy érdemes csinálnom marketing szempontból? Az ingyenes tartalmaknál már mutassak puncit, vagy hagyjam meg a fizetősre?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni. Videókat fogok értékesíteni, amiben persze minden látszik és történik, de fel kell tölteni ingyenes elemeket is marketing jelleggel, ott viszont nincs megszabva a meztelenség. Milyen fotókat és rövid csalogató videókat töltsek fel?
2021. szept. 15. 23:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyébként ez egy jó kérdés, hogy miért is fizetnek a pasik az ilyen nőknek. Megkapni nem kapják meg a csajt, és tele a net ingyen tartalommal, bármilyen kategóriában.
2021. szept. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
En pl egy livejasmineon sose fizetnek olyan nonek aki az ingyenes kepeknel megmutat barmi konkretat. Onnantol nem is erdekel, lehet barmilyen jo no megyek tovabb :D szal sose fizetnek neked 1ftot se ha lattam mar ingyen mindened elotte, ha viszont nem akkor igen sok penzt levehetsz rolam ha ugyes vagy. Persze amirol te beszelsz az valamennyire mas jellegu tartalom mint az en peldam de a mogotte huzodo fogyasztoi pszichologia sztem hasonlo es szerintem ez van tobbsegben. Majd kuldj linket! :D
2021. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22es vagyok, csak meglattam 21kerdeset gondoltam valaszolok ra. En csak elo webcamos csajoknak fizetek, kb havi 1alkalommal raszanok nemi penzt nehany ora erejeig szimplan szorakozasbol, nekem olyan mint amikor valamivel kicsit feldobod a szexet, egy kis ujdonsag, mindig egy uj csaj, aki jo esetben erti a dolgat akivel eldumalgatsz kicsit megismered aztan szinte ugyanugy fel tud huzni mintha eloben mulatnank. Nyilvan nem ringatom magam illuziokban hogy miattam csinalja es nem a penzert de ez nem zavar, szamomra szorakoztato es izgalmas a dolog, szerintem meg igenyesebb is mint elmenni mondjuk egy prostihoz, igy mindig minoseget kapsz, bar teny h fizikailag elmenni valakihez az kb tizedannyiba vagy meg kevesebbe kerulne, de ez van. 28F
2021. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!