Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mélytorokkal szeretnék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorokkal szeretnék a párom kedvére tenni. Olvastam itt,hogy..?

Figyelt kérdés

..hogy sokaknak úgy könyebb, ha a pasi irányít, mert ha én akarok rá készülni akkor nem tudom olyan mélyre, akár teljesen bekapni mert a torkom nem engedi. De ha ugymond váratlanul érint akkor tényleg könyebben megy? Így lehet igazán megtanulni? Félek tőle picit, de ez tényleg beválik?

26N



2021. szept. 15. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Össze fogod hányni magad, meg a pasid. Előre szólok. A mélytorok nem tanulható, az adottság.
2021. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem, így csak behányni meg öklendezni lehet. Megtanulni nekem úgy sikerült, hogy fogtam egy dildót (amíg nem volt addig banánt) és egyedül ellazulva gyakoroltam. Megpróbáltam minél mélyebbre engedni és a fejemet is igyekeztem úgy tartani, hogy a torkom jó szögben legyen. A kulcs a lazaság, mert akaratlanul is megfeszíted a torkod amikor megy le a pénisz. Másrészt a hányingert, vagy az öklendezést is meg kell tanulni elengedni. :D Én nem partnerrel kezdeném a gyakorlást, mert hosszabb idő mire belejössz és egyedül sokkal komfortosabb, mint a partner előtt bénázni.


21/F/bi

2021. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

#1: nem tudom honnan vetted ezt az ökörséget, de kamu állításokkal nem sokat segítesz senkinek.

Abban van csak igazad, hogy valóban vannak, akiknek quasi nincs garatreflexük, így pl a mélytorok is könnyebb nekik.

De azt állítani, hogy nem tanulható, konkrétan hazugság.

Bizony tanulható.

2021. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Arra mindenképpen figyelj oda gyakorlásnál, bármivel csinálod is, hogy minden esetben ki tudd húzni a torkodból, tehát sokkal hosszabb legyen annál mint amit "be akarsz venni". lehetöleg jó fogású kint maradó vége legyen. Ha tújvagy a torok öklendeztetö részén akkor nem is kell ménlyebbre tolni, a lényege az ott fellépö öklendezés és hányinger leküzdése.
2021. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Miért nem próbálod meg előtte valamivel.

Egy jó gyulai kolbászra húzz gumit és nyomd le.

2021. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Kíváncsi lennék, kik pontozták le a 3-ast és miért... Teljes mértékben igaza van.

De nyilván sosem fogjuk megtudni, mert akik lepontozták nyilván buták, és nem tudják, hogy igazat írt, és ugye az ilyenek sosem merik nyíltan vállalni a véleményüket, csak láthatatlanul lepontozgatnak.

2021. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
#3 vagyok. Köszi #6-os, de nyugi engem hidegen hagynak a pontok itt. Gondolom amúgy az a baj, hogy fiúként írtam és nem lányként. :D
2021. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Jajj, de hülye vagy. :"D
2021. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Én nem tudom, kik és miért pontozzák le a normális válaszadókat, de aki szerint a mélytorok nem tanulható, az simán egy tudatlan, ostoba ember.

Ami nem lenne baj, mert nem tudhat mindenki mindent, de ha valamihez nem értek, vagy nem tudom, nem nyilvánítok véleményt, mert azzal csak lejáratnám magam. Ezek a véleményalkotók meg csak ezzel kimutatják, mennyire fogalmatlanok, nem értem, miért jó bárkinek is ez.

2021. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
9: na látod, itt is van a válasz. tele a gyk ostoba, tanulatlan idiótákkal, már le is pontoztak téged is, mert szégyellik, mennyire buták, bosszúból lepontozzák az értelmesebbeket :)
2021. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!