Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Akik ebben a kategóriá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik ebben a kategóriában válaszoltok, nem zavar a nagy privát áradat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 21:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Én pont úgy vagyok, mint a 13-as, úgyhogy átérzem az itteni lányok helyzetét...
2021. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem
2021. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
#13 azaz utalás arra, hogy csaj vagy, hogy írnak.
2021. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"hány éves vagy, merre laksz?" "és most van valakid?" "szexelnél velem pénzért?"


:DDDDDDDDDDDDDDDD

2021. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem igazán. Megtanultam kezelni. Ha normálisan ír akkor előfordul, hogy visszaírok és beszélgetünk.

De 64 pasi van nálam jelenleg tiltólistán (oké, ebben van olyan is, hogy egy pasi több felhasználóról is zaklatott engem vagy idegesített) így nem kapok 100 levelet naponta ;)

2021. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%
Jaj gyerekek...:D nálam olyan 300-400 felhasználó van tiltva. Persze ez az évek során jött össze:)
2021. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
14%

Hát gagyi #8-as, ez sajnos nem jött be, ilyen az, amikor a fényesre nyalt világod megcáfolja valaki és idegállapotba jössz :D


" nem vagy tul intelligens, hogy finoman fogalmazzak. Emiatt csak ido kerdese es privatban is olyan stilust fogsz hozni, amit nem turok. Ezert inkabb mar most tiltanalak. Remelem nincs harag.

Tovabbi szep napot!"


Természetesen logikát ne keressünk ott, ahol nincs. Viszont az izomból gyalázkodás mindig nagy lényege a minden szinten aluliaknak :D

Remélem nincs harag, gyáva nulla :)

2021. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
21%
Ja, és szia Vivien, láttalak az iwiwen :DDDDDD
2021. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
84%

Kedves karpeta!

Azt persze nem idézted be, hogy a kérdésem alá vállalhatatlan stílusban írtál, majd dobtál egy privátot és erre írtam neked ezt válaszul. Te vagy az a típus, aki nagyon kedvesen ír, mert akar valamit, de ha a nő nemet mond neked vagy nem akar válaszolni, akkor azonnal olyanokat írogatsz, hogy hülye kva rbanc úgyse kellenél stb. A mostani válaszaidból is látszik, hogy milyen szellemi szinten vagy. Szerintem mindenki számára világos, hogy miért nem akartam tőled több privátot kapni:)

2021. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29%

Kicsi lány, még mindig igaz a "az izomból gyalázkodás mindig nagy lényege a minden szinten aluliaknak :D" mondatom.


De persze én elhiszem, hogy elhitted magadnak, ha leírod hagymázas ábrándjaid, akkor valóra válnak ;)

Egyelőre még mindig csak az van, hogy itteni női incelként besértődtél a kritikára :D

De bátran navigálj a kérdésedhez és akkor elvitatkozhatunk, hogy valóban az van-e, amit látatlanban ideírtál :D


és rossz hírem van, én nem vagyok kedves, humoros esetleg.


és sajnos a típusom sem találtad el, de szép próbálkozás volt ;)

mondjuk ezek után, miért nem meglepő, hogy gyalázkodsz? :)


ja és, úgy megjelölnélek, úgy megjelölnélek :D

2021. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!