Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik hozzám hasonlóan férfiasnak tartják, ha egy pasi sokat spriccel?

Figyelt kérdés
Vannak, akik nem szeretik az ilyet, de valahogy nekem a jó szex velejárója. Izgató látni, ahogy egy pasi kielégül. N26

2021. szept. 14. 20:53
 1/10 anonim válasza:
91%
Barátnőm ilyen
2021. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Norbika ez a szempont a nőknél sokad rangú hiába keresel itt privicélpontot és próbálsz azzal házalni neked milyen sok van. Pont hogy ezzel a bumfordi gondolkodásmóddal, kezdettel írod le magad 0-ra a nőknél.
2021. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te nem találkoztál ilyennel, nem jelenti azt, hogy nincs is.
2021. szept. 14. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

2

Pont ezt akartam mondani. Ilyet nő nem ír ki.

2021. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a feleségem volt ilyen, annak ellenére, hogy szerintetek ilyen nem létezik.
2021. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
#5 igen létezik ilyen, de az nem volt mindegy a számára hogy a férje voltál és nem egy random idegen :)
2021. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez arról szól hogy ha egy nő pozitív vàlaszt ír azonnal lecsap és megy a privát. Az idióta azt hiszi hogy egy nőnek ennyi elég a szexhez.
2021. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, hogy mennyit élvez, elbírok vele. De a hosszú orgazmus, a hozzá tartozó reakciókkal nagyon izgató.
2021. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem izgat fel ha párom elélvez. Inkább lelomboz, hogy ennyit bírt csak én meg ott maradok lógva. Szeretem de ez nálam idegen pasival szemben sem izgató se látványilag se felfogásban. Nem érdekel.
2021. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hm igen, nekem is nagyon bejön. egyrészt tetszik a látvány is, meg izgi hogy ilyen jó volt neki, másrészt olyan büszkeség-féle érzés, hogy biztos nagyon jó voltam, ha ekkorát élvez :P
2021. szept. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!