Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt a legizgatóbb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legizgatóbb, legkülönlegesebb nemi szerv amit élőben láttál és miért? Csak látványra vagy érzésre is jó volt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 10:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10. Tehát ha Te nem láttad, akkor nem is létezik?
2021. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Én amúgy 10essel értek egyet. Egészséges emberi test nem lehet csúnya. Ha egy baleset vagy betegség eltorzítja, azt aláírom, lehet csúnya, de önmagában csúnyának tartani egy testrészt... Így néz ki bszki:D Mintha az elefántot piszkálnád, hogy csúnya, mer tormánya van. Az elefántnak mindigis ormánya lesz, ezért elefánt.
2021. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

10es vagyok: persze vannak szebbek, de nagyon ritka lehet hogy egy punci csúnya legyen, szerintem inkább ott már maga az ember nem jön be valamiért, mondjuk mert öreg, hajléktalan stb.

De önmagában egy punci nekem izgató, ezért nem látom csúnyának.

2021. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!