Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex előtt szőrtelenítsek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex előtt szőrtelenítsek lent? Lány

Figyelt kérdés
Valószínű hogy úgy alakul a helyzet, hogy hamarosan szeretnénk megtenni a barátommal. A kérdésem az, hogy érdemes -e szőrteleníteni lent, és ha igen akkor hogyan? Borotvával fürdőben?

2021. szept. 13. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ártani nem árt, mivel valószínűleg nyalni is fog a barátod.
2021. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha én lennék a fiú helyében, igen. De lehet szerinte nem... tőle kéne megtudni. Ízlés kérdése. Szőrtelenséggel még talán kevésbé tudsz mellényúlni, mivel szőrtől undorodnak, hiányától nem szokás. De nyilván ez sem teljesen, mindenkire igaz. Ha először teszed, akkor kissé kockázatos amúgy. Kipirosodhat, kipattogzik, nem a legszebb látvány az sem.

Módszer pedig ami neked szimpatikus. Nyilván jobb a gyanta, epilátor, netán végleges, nem szúr, de pénz és fájdalomküszöb függő. Borotva szőrrel megegyező irányba húzva kevésbé irritál, eredmény szúrós. Talán megegyező irányba, ha előtte csinálod max pár órával, nem vakarod, nem izzadsz, nem irritálja semmi, annyi idő alatt nem pattog ki. De lehet amúgy se fog neked, ha igen meg kéne találnod a megfelelő módszert, ezért necces első alkalommal, élesben tesztelni.

2021. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Van aki szőrösen szereti, pld én. Persze akkor is rövidre vágva.
2021. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb, ha megbeszélitek. Pettingnél hozd fel hogy ő hogy szereti.

Ha első alkalom, gyantát nem ajánlok. Azt egyébként is csak kozmetikusnál mert nagy bajt okozhatsz és első alkalom után napokig fáj. Epilátor szintén fáj. Krémet semmiképp.


Ha hosszabb a szőr, trimmeld. Ha nincs trimmelőd, akkor bortova Főleg ha egyszeri alkalomra. Viszont a borotva nagyon tud irritálni, ne egyszer használatos és mindenképp felpuhított bőrön, borotvahabbal. Én úgy csinálom, hogy átmegyek a szőrön fentről lefelé, növekedéssel megegyező irányban. Nem szed le mindent és hagy is, de első nap ennyi. Második nap pedig befejezem, ellentétes irányban hogy tényleg puha legyen és alaposan. Ha második nap is van még bőven, akkor harmadik nap ellentétes irányba de nem tökéltesre és harmadik nap tökéletesre. Ja és utna aloe vera géllel kenem. Nekem ez azért vált be, mert ha egyszerre nekiállsz, hirtelen nagyon bántja a bőrt, és fájhat, szúrhat, száradhat, vérezhet. Főleg ha egy helyen többször átmész közvetlen egymás után. nekem ez, másnak biztos más vált be

2021. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Kb 30 éves koromig mindig gyantáztam, aztán megismerkedtem egy igazi férfival, aki imádta, ha nem vagyok csupasz.

Szerintem amivel nem lőhetsz mellé az az arany középút. A bikinivonal mentén gyanta, a többit pedig géppel rövidre. Párszor borotváltam csak életemben, fél nap után már érezhetően szúr, szóval azt nem szeretem.

Egyébként hidd el, amelyik férfi a punci közelébe kerül, annak már nincs vér az agyában, hogy ezzel foglalkozzon :D Legyél tiszta, ápolt, ez a legfontosabb.

2021. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
töle kéne megkérdezni (vagy legalább kipuhatolni). én imádom a dús öserdöt, és kicsit elszomorodnék, ha elsö szex elött a másik nullára leszedné, csak mert látatlanban azt gondolja rólam, hogy biztos úgy állok a szörzethez, mint sok más fiatal férfi
2021. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Ne hallgass senkire, csak magadra. Akkor szőrteleníts, ha TÉGED zavar, ha NEKED jobb.


33 éves pasi vagyok, tehát nem egy femináci. De a te tested, úgy tegyél, ahogy neked jó. Ha neked TÉNYLEG mindegy, akkor tedd azt, amivel a párodnak kedveskedhetsz. De csak az ő kedvéért ne tegyél semmit.


A feleségem mindig csupasz, mert ő nem szereti, hogy szex közben nedves lesz a szőre. De most, hogy pár hete nem szexelünk ő is hanyagolja a teljes csupaszra borotválást - és én ezt maximálisan tiszteletben is tartom.

2021. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első szexnél felesleges ezen agyalni, legyen olyan, amilyen lenni szokott. Már csak azért is, mert ha a bundásat szereti, akkor a csupasz sokára fog megnőni, míg fordított helyzetben mindössze pár perc az egész. Majd megbeszélitek, gondolom nem csak egy szexet tervezel.

Maga a borotválás amúgy egyszerű: fürdés után fogod a borotvát, behabozod (akár a tusfürdő is jó lehet) és lekapod. Előtte érdemes ollóval rövidre vágni a dugulás elkerülése végett.

2021. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!