Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a fiúk-lányok akik 14-15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk-lányok akik 14-15 évesen kezdenek szexelni ők általában azok a menő, divatos, önbizalommal teli, bulizós emberek?

Figyelt kérdés
Én csak 20 évesen vesztettem el és nem nagyon tudom elképzelni milyenek lehetenek azok akik olyan fiatalon már szexelnek. Környezetemben kb mindneki 18 felett kezdte.
2021. szept. 12. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Két kanállal falják az életet, nem úgy mint mások. Ez lehet előny és hátrány is. Emberre válogatja.
2021. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Két lyukas kanállal.
2021. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
15 évesen szexeltem először. Sose voltam menő, önbizalmam sem volt akkoriban és bulizni is nagyon ritkán jártam.
2021. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Itt inkább két véglet van a menő sikeres emberkék meg a legalja félhajléktalanok akiknek aztán be is sikerül a purdé 14 évesen.
2021. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem húgom mesélte hogy általánosban megszólalt egy 12 éves hogy ő már nem szűz szóval ő vetkőzhet az öltözőn kívül. A 15 re azt mondom úgy ahogy oké de szerintem azok is várhatnának.
2021. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
nálunk akik ennyi idősen szexeltek, low classba tartoztak, kisebbségiek voltak xd
2021. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Az intelligencia gátlásokkal jár😉
2021. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen voltam...nem futottam a nők után...jöttek maguktól...buli buli buli de nem tartoztam a menők közé...ne kezd el túl hamar mert kiegsz mint én 🙂
2021. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyeneknek általában nincs is komoly kapcsolatuk és hamar kiégnek


De persze vannak kivételek mint ahogy a fenti példákból is látszik

2021. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok 14 évesen vesztettem el az első baratommal akivel kicsivel több mint egy évig együtt voltunk. Nem jártam bulizni, most se járok. Nemsokára 4 éve vagyunk együtt baratommal és tavaly vettünk egy hazat közösen, dolgozom, eltartom magam, vezetem a háztartást. Nem gondolom hogy szar ember lennek mert 14 évesen már szexeltem..
2022. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!