Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm miért élvezi jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért élvezi jobban reggel a szexet?

Figyelt kérdés
Szoktuk reggel is és este is azt vettem észre reggel lustabb nem mozog annyit de jobban élvezi.
2021. szept. 12. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lustább csak fáradt. Egyenként én is jobban élvezem, de nem tudom miért.
2021. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is reggel élvezem jobban. Szerintem azért mert ilyenkor még üres a gyomrom és a bélrendszerem is nagyjából, nem vagyok puffadt, nem fája hasam meg ilyenek. Reggel érzem magam általában a legjobban ilyen szempontból.
2021. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert csávó és ekkor van toppon a tesztoszteron.
2021. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nőknek is van ún reggeli merevedésük. A csikló, ami hasonló szöveteket tartalmaz, mint a pénisz, szintén ekkor megduzzad, mint izgalom hatására is. Meg reggel lehet, az is jobban beindítja, hogy neked áll, és ettől ő is jobban felizgul. A női szexualitás fontos része az érzés, hogy kívánnak.
2021. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!