Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakitottunk, lesz meg valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk, lesz meg valaha ilyen jo a szex?

Figyelt kérdés

8. Partnerem volt es vele tenyleg jo volt vegre, rajottem miert szukseglet masoknak, eddig csak nyűg volt nekem.


Nagyon félek, hogy ennyi volt tobbet nem lesz olyan aki minden procikám megcsókolja, megpofoz, fojtogat aztán hagyja hogy én domináljak.

Az előzőek mind semlegesek vagy rosszk voltak:(


2021. szept. 12. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Most már tudod, mire vágysz. Meg kell beszélni a leendő partnereddel.
2021. szept. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Kapsz itt mindjárt önkéntes lovagoktól privàtokat ahol meg akarnak győzni h ők a tökéletes vàlasztás xdd
2021. szept. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben is a kommunikáció a kulcs. Ha megbeszéled a partnereddel, szerintem menni fog, most, hogx tudod, mit akarsz. :)
2021. szept. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos lesz még ilyen ne aggódj
2021. szept. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha pofoz, stb. akkor épp hogy ő dominál xD Troll kérdés.
2021. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég későn lett először olyan partnerem, akivel igazán élveztem a szexet, vele teljesen kinyíltam, megismertem a saját vágyaim, igényeim, tudatosabbá váltam. Nem volt hosszú kapcsolat és bennem is felmerült, hogy vajon lesz-e még ilyen... Lett. Egész egyszerűen mert már tudtam, mire vágyom és tudatosan azt is kerestem. Nem kellett megbeszélni sem ismerkedéskor, hogy mit szeretünk, mert a férfi személyiségére figyeltem és addigra már tudtam, hogy az adott személyiségtípus képes szexuálisan azt nyújtani számomra, amire szükségem van.

Azóta volt egy 4-5 éves kapcsolatom elképesztően jó szexszel és most is alakul egy új, bár még csiszolódunk, de már most fantasztikusan jó és teljes mértékben passzol a partnerem a szexkultúrámhoz.

2021. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudom megállapítani a személyiségéből h switch lehyen? (Privatban is johet a valasz)
2021. szept. 12. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Ebben azért nem tudok segíteni, mert nekem mások a preferenciáim, más az, amit figyelek. Erre volt már egy mintám, azokat a "jeleket" kerestem, amik a mintámnál megvoltak. Neked is azt tudom tanácsolni, hogy amit te a saját "mintádnál" tapasztaltál, azt keresd...
2021. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, mint te. Egy szub fiúval volt a legjobb a szex. Se előtte, se utána nem volt senkivel olyan.

Vagy megpróbálhatod őt visszacsábítani egy-egy alkalomra, vagy hozzá hasonlóakat keresel. Mondjuk akkor sincs rá garancia, hogy mással pont ugyanolyan jó lesz. Switch férfit keress.

2021. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férfiként így 38 után és viszonylag sok nő után elmondhatom hogy egy nő volt akivel midig isteni volt. Sőt beteget jelentett és egy hétre bezarkoztunk hogy mást se csináljunk csak szeressük egymást. Több mint 5 évig futottam utána hogy kössük össze az életünket de nem kellettem neki. Aztán rájött hogy mégis én vagyok az igazi de addigra kiegett belőlem az érzés. Ez majdnem 20 éves történet de a mai napig is azt mondom hogy a legjobb volt szóval dugjatok amíg csak lehet. Mi is ezt tettük vagy 7 évig.
2021. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!