Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha a sperma a szátokba lövell?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 23:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
24%
Jeee ez a kérdés is most van elösször. Szemembe meg a fülembe jobban.
2021. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
64%

"Az ilyenektől rohad ez a bolygó."


Mert az ondónyelés aztán gci fontos a bolygó megmentéséhez.

2021. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%

Igen, szerintem izgi, és az sem számít, ha a sok prűd fapics@ lepontoz. (Gondolom ők azok, akik a f@szt is csak szalvétával fogják meg.)

De az is igaz, jobban szeretem ha az arcomra vagy cicimre megy, nekem izgi a látvány ahogy spriccel.

És én kérek elnézést, hogy szeretem és élvezem a szexet és szeretek nem csak élvezni de élvezetet okozni is...

2021. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
41%
Senkitől nem kell elnézést kérni mert a kutyát nem érdekli. Válaszolj a kérdésre felesleges rinyálni mellé. Mint ahogyan nem kell beleállni abba aki meg nem szereti ezt a tevékenységet. Ja, azért töröld meg a szádat szalvétával gcinyelés után ha már így felemlegetted.
2021. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%

Na pont ilyen fapics@ reakcióra számítottam :D

Én nem azokba "állok bele", akik nem szeretik, ez mindenkinek egyéni szíve joga. Ha valaki nem szereti, ne csinálja. Én azokról írtam, akik lepontozzák azokat, akik másként gondolkoznak mint ők. Vagy hogy te is megértsd (mert látom a szöveg értelmezés nem annyira megy): miért kell beleállni azokba, akik meg szeretik?

És ha lenyelem, nem kell megtörölni btw.

2021. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
46%
Vannak azok akik lenyelik meg vannak akik arrogánsan felvágnak vele hogy lenyelik. Te melyik vagy utolsó?
2021. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%

nem csak hogy elvezem de meg is kovetelem attol akiknek a kukijat cumikalom!

ha melle elvez-(kivetel az arcom mert oda imadom kapni)-elkuldom a jo anyjaba!

ez a sok akadekoskodo hulye liba itt!!"fapics@k"-ez jooooo tetszik!!

eszembe otlik a mondas veluk kapcsolatban,;;-"oh be kar hogy anyukad nem nyelte le inkabb"-

-------------------------------------------------------------------------

16os

mivel te fpics@ vagy ezert a parttnered jol vigyazzon nehogy szalka menjen a farkaba ha teged -(ha van gusztusa ilyenre egyaltalan)-tom!

na pa szivike!

39eves K

2021. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 39 éves K. (érdekes név olyan kis találó) Sajnos ebből nem sokat értettem így a véleményedet és kritikáidat nem tudom komolyan venni. Megértésedet köszönöm.
2021. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
42%
A lányok azt szeretik, ha a férfi nagyot élvez, és, ha ahhoz a szájukba kell lőni azt akkor szívesen csinálják.
2021. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
32%

3as vagyok.

Szívesen szopok, söt több mindent megengedek a sexben, mint te kedves bolygó megmentő. 😊

De élvezen az arcomra, hasra, seggembe de ne a számba. Szerintem nem ezen múlik a kapcsolat.

2021. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!