Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfinak is megöli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfinak is megöli a potenciát és a libidót ha huzamosabb ideig nem szexel?

Figyelt kérdés

Nem konkrét impotenciára gondolok, de talán az lenne a vége a dolognak.

Aki például sosem szexelt még (nem aszexuálisként) érett férfikorára sem, annak a férfinak teljesen elveszik a libidója?

Nekem már a rendes és rendszeres szex ideiglenes hiánya is jelentősen csökkent minden nemi vágyat, és kíváncsi lennék hogy ez más férfiaknál miképpen működik

Illetve arra is hogy visszafordítható-e ez a dolog?



2021. szept. 6. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem, 48 óra múlva már nem tudok aludni olyan kanos vagyok 72 óra múlva már nappal is minden bajom van igy inkább naponta lerendezem magam. Ettől függetlenül egyre jobban kívánom. Nem csökken soha, semmit, csak erősödik
2021. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Én ugyanígy vagyok vele mint az előttem hozzászóló.

39/f

2021. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ... akinél mentális problémákat, frusztrációt okoz ott meg tudja ölni a vágyat, aki fejben egészségesebb annál csak fokozza a szinte már bármire ráugrana csak lyuka legyen szintig.
2021. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nap után a szervezetben elkezd csökkenni a tesztoszteron termelés azért van ez. Valakinél 3 nap, valakinél 13. :)
2021. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Ugyanígy vagyok ezzel mint az első hozzászóló.

32F

2021. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, idővel csak gyűlik az anyag.
2021. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Nem, idővel csak gyűlik az anyag."

Az érthető hogy gyűlik az anyag

Nyilván ha nincs semmilyen kielégülés akkor kívánja a férfiember, durván

De a kérdésem arra vonatkozik, hogy a libidó csökken-e eközben, ill. hogy a szexuális teljesítőképesség romlik-e a rendes szex hiánya által?

És aki hozzászól hogy nem kevésbé kívánja az szűz-e vagy sem? Mert az is tényező szerintem

Én pl. nem vagyok szűz

2021. szept. 6. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, ez így működik normális esetben. Az itteni válaszolóktól ne várj szakértelmet, ugyanis az itt lévő embereknek zömének magasabb az állati ösztönük, mint az intelligenciájuk.


A tesztoszteron termelődése 3-20 nap után lecsökken, ha sokáig nem történt úgymond ürítés. Ha egy szervet nem használsz, a tested megcseréli a fontossági sorrendet és más lesz a priorítása.

Teljesen nem lehet megszüntetni a nemi vágyat, de ha sokáig nincs akció, akkor nemcsak a hormonháztartásodat borítod fel, de a PC izmok is elkezdhetnek zsugorodni.


Annyit még hozzáteszek, hogy bár mindenki más, az egészséges tesztoszteronszint meggátolja azt, hogy te ilyen hosszú kihagyásokat hagyj, szóval lehetséges, hogy meg kellene nézetni orvossal a tesztoszteronszintedet.

2021. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én már vagy 6 éve nem szexeltem, de nem tudom, hogy a teljesítményem csökkent e, mert ahhogy le kéne feküdnöm egy nővel.
2021. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*ahhoz
2021. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!