Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők általában hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők általában hány éves korukban szeretnének babát?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Fiatal anyuka szerettem volna lenni mindig, de már rájöttem hogy nem akarok gyereket. 24 vagyok, eddigi életem során egy darab valamirevaló férfit se ismertem meg, ismerősök közt is nagyon max 1-2t tudnék mondani, aki rendesebb. Sosemfogok olyat találni, akiben annyira megbízok, hogy gyereket vállaljak tőle, kész csődtömeg az emberek többsége manapság (főként erkölcsileg, mentálisan).
2021. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Én 25 év alatt szerettem volna gyereket, de nem fog összejönni. Nagyjából 16 évesen döbbentem rá, hogy nagy családot akarok, holott addig még a gyerekeket is utáltam. Most 20 vagy, stabil, évek óta tartó kapcsolattal és látom, hogy 5 éven belül ez nem fog összejönni. Még bőőőven van mit tanuljak, és szeretnék is. Plusz karriert is akarok építeni még gyerek előtt. Ezen kívül persze anyagilag sem állunk ott a párommal, albérletbe pedig nyilván nem lehet szülni, főleg a pesti árak mellett (ő itt dolgozik, én itt tanulok, szóval nem opció a más hely, pláne hogy már pest környéki falukban is iszonyat magas az albi ár). Szóval akarni 25 előtt szeretnék, kivitelezni (előre számolva a lakáshitellel, inflációval, fizu emeléssel stb) talán 28-9 éves korom körül merem majd bevállalni.
2021. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
28 éves koromig akartam, egész addig míg be nem töltöttem. Most 30 vagyok, már egyáltalán nem akarok. A férjem is hezitál és a nem felé hajlik, remélem így is marad.
2021. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%
Én a jogi diploma után szültem.Jobban is ki is jövök az óvonőkkel,mint a sok klimaxos 40-es..
2021. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!