Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pluszt ad nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pluszt ad nektek a misszionárius póz? L

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Jó érzés ahogy átkarol a lábával miközben dugom.
2021. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Tudok csokolozni kozben a lannyal es latom az arcat kozben. Attud olelni es en is a dereka ala tudok nyulni es izgato, hogy ennyire kozel vagyunk egymashoz. Sokkal meghittebb es erzelmesebb, mint mondjuk egy kutya.
2021. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Csók szempontból jó meg hogy szinte össze olvad a két test
2021. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Intim, közeli érzés. A párom szemébe tudok nézni, tudunk csókolózni, magamhoz tudom húzni. Szeretem, amikor így megy el bennem (tabit szedek) érzem, hogy az egész teste bele remeg. Egyébként lehet variálni is, hogy alám nyúl, vagy feljebb emelem a lábaim, én is kicsit alá tudok mozogni.
2021. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon izgató nézni a nőies, puha hasát ahogy picit rezeg a mellekkel együtt :)
2021. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Klasszikus szeretkezési forma, ahol az intimitás, és az odafigyelés teret kap. Látod a partnered arcán a reakciót, meg ilyenek amit fentebb a srácok írtak.
2021. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!