Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Akik cuckold vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik cuckold vagy hasonló, esetleg nyitott kapcsolatban éltek, mi mentén és milyen szabályokat hoztatok, hogy hosszú távon működni tudjon a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Hasonló helyzet előtt állok, jól jönne néhány tanács :)

2021. szept. 3. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Melyiktőtök akarja ezt inkább? Te vagy a párod?
2021. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Csak azt ne, hidd el semmi jo nem lesz belole, tapasztalatbol mondom. Ha szereted a parodat akkor legyetek egyutt es tiszteld meg a husegeddel, ha meg mar masfele kacsingattok akkor annak regen vege. Inkabb elj tisztan szingli eletet vagy tisztan parkapcsolatot. Ne legyel donteskeptelen. Ennek a "nyitott parkapcsolatnak" semmi ertelme, totalisan egeszsegtelen. Nagyon kecsegtetoen hangzik az elejen, de ra fogsz jonni, hogy a ket szek koze esel. Ne menj bele ha nem akarsz egy felszines, gyava, kiuresedett tarsasmaganyt.
2021. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szia kérdező mi 4évvel ezelőtt döntöttünk a nyitott kapcsolat mellett. Bő 1.5éve hármasozunk,(ami nekezen jön össze, de inkább párcserézünk.10éve vagyunk együtt. Az hogy én vagy ő megy el külön valakivel, egyre ritkább, alig-alig van már ilyen. Több a lehetőség a hármasra de mégtöbb a párcserére. Nálunk több szabály is van, leírok párat ami rám vonatkozik.


1.Nem engedem, hogy belémélvezzenek(ha bennem akar elmenni akkor gumi fel), férjem akarná hogy mehessen belém, ki is próbáltam párszor, de a hüvely flórám a férjeméhez van szokva így kellemetlenségeket okozott így felhagytam vele.


2.Sikerült "kiharcolnom" hogy a másik pasi élvezhessen a számba,de nem érezheti rajtam az illatát ha hazaérkezek, vagy ha 4esben vagyunk akkor már nem csókol meg. Tudjak rá én döntök. Van mikor inkább a csókot választom a férjemmel.


3. Érdekes, mert dupla behatolásnál csak a férjemé a fenekem,viszont ha nincs dupla akkor csak a férjem élvezhet a számba mert úgy mehet a csók, viszont ilyenkor engedhetem a fenekembe a másik pasit


4. 4esben viszont valamiért kinyalhatom a másik nőt, hiába a másik pasi élvezett bele. Érdekes ez is de izgalmas és izgat.


Van még több is, de ezek voltak az igazán lényegesek az igazi mérföld kövek, a többi csak apró részlet kérdések.


39N

2021. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Mi megpróbáltuk, hogy nyitott legyen, de nem ment, konkrétan odáig fajult, hogy volt hogy egymásnak estünk úgy összevesztünk. Úgy hogy maradtunk a 3-asozásnál meg a 4-esezésnél. Ott meg igazából nálunk nincsenek szabályok. Pl voltunk együtt olyan párral akiknél minden lehetett csak csók nem. Hát teljesen kivoltunk bukva, jól össze is ugrottak a végére, mert a srác “véletlen” megcsókolt engem, csajszi meg kiborult, szóval röviden nekünk az jött be, hogy csak együtt, de ott mindent vagy semmit. :)
2021. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Betegek vagytok, az tuti.
2022. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Férjem akarta. Gyakorlatilag alig áll fel neki, de ha mással lát akkor merevedik és el is élvez.

Ő mondja meg kivel (van vétó-jogom, de még nem volt rá szükség), idegeneknek nem szokott felajánlani.

Csók nálunk sincs, kb minden más igen, amit bírok. Ő csak nézi (meg kiveri).

Ő élvezi, nekem meg van szex.

2022. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 : 6 : Nekem szimpatikus , amiket le írtatok s valóban nagyon izgalmas pillanatok lehetnek ezek az együttlétek , ( irigylésre méltó ) .

Örülök , hogy mind ezeket , megosztottátok itt , legalább némi fogalmam van róla , hogy s mint történnek így a dolgok , stb ...

2022. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi párommal más pasikat/nőket/párokat veszünk be a szexbe. Nálunk a legfőbb, hogy mindkettőnk beleegyezése kell. A másiknak vétójoga van. Ritkán, de volt ilyen. Ilyenkor megbeszéltük, hogy mi miatt és ment tovább az élet.

A párunk engedélye nélkül nincs semmi. Titokban tilos.

Csak gumiban csináljuk. Ha a beszállónak van negatív orvosi papírja, akkor anélkül. Ilyenkor a srác belém is élvezhet. Párom más lányokba nem élvez bele (ő döntése volt. Csak a fenekébe és szájába. Csók nincs. Ezek az alkalmak a testi vágyaink megéléséről szólnak. Szóval több senkivel sem lehet. Titokban találkozgatás sincsen. Röviden tömören ennyi.

2022. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolom , hogy egy ilyen , nem hétköznapi életvitelnél , kell is , hogy legyenek szigorú feltételek , de csak annyira , hogy az még számotokra , élvezhető legyen .

Én soha nem bántam volna , ha egy ilyen nő lett volna a párom , aki úgy mond , nyitottabb szex terén az új dolgok felé .

45 ( F ) .

2022. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult, kedves kérdező?
2022. jún. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!