Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nálad sokkal idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nálad sokkal idősebb férfivel a szex? Jobban, hosszabb ideig csinálják az előjátékot?

Figyelt kérdés
Jobban mozognak, jobban ráéreznek arra, mi tetszik a nőnek? Bevallom, izgat egy idősebb férfi, nagyon sokat beszélgetünk, táncoltunk is, éreztem nadrágon keresztül ahogy hozzám simult, hogy hatalmas szerszáma van... de vacillálok, 28 év korkülönbség van köztünk és eddig csak velem egyidősekkel voltam.

2021. szept. 2. 21:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
50+ osoknak sokszor már fel sem áll. Aki pedig abban a korosztályban is sportos, az szinte biztosan tehetős. Ennyit rólatok.
2021. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

#11: fogalmad sincs hány 30+ pasinak vannak merevedési gondjai ezek szerint.

És hány 50-esnek meg áll mint a cövek. Ez egy igen rosszul sikerült általánosítás.

Attól, hogy te sikertelen vagy a nőknél, nem kell őket rögtön leribizlizni... Ennyit rólad.

2021. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%

Azért ezt ne mondd már, mert nagyon nem így van. :D


Minél idősebb valaki, annál nagyobb az impotencia és az egyéb problémák veszélye, ezt sem tudtad?


És már írtam, hogy ne csodálkozzatok, ha a sok huszon- meg harmincéves srác sikertelen lesz miattatok, mert ha valami nem stimmel, akkor egyből elhessegetitek őket és mentek az apátok korabeli vén kujonokhoz...


Szánalmasak vagytok. Ez az apakomplexus, nézz csak utána. ;)

2021. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%
40 év feletti férfiak FELÉNÉL előfordul. Ezt nem én mondom, hanem a tudomány. Unalmasak vagytok már.
2021. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
#13: ha kicsit is értenél hozzá tudnád, hogy marhaságokat írsz. Az impotencia nem elsősorban kortól függ, hanem hormonszinttől, életmódtól az esetek 90%-ban. A stressz és egyéb pszichés problémák okozta impotencia a leggyakoribb, és ez messze nem csak a középkorú vagy idősebb férfiakat érinti. Nem igazán értem, minek szólsz hozzá, ha fogalmad sincs róla...
2021. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%
2021. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%

#15


Ezekkel tisztában is vagyok, de a 20-40 közötti férfiaknál jó, ha 10-ből átlagosan csak 1-2-nek van merevedési problémája, míg 40 felett már szinte minden második férfi küzd ezzel a problémával. Én csak tényeket írok...

2021. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Mire fel ez a nagy lepontozás? Én komolyan nem értem, ennyire fáj nektek az igazság? :D
2021. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%

Akkor ha az idosek annyira jok 40 50 folott a pasik akkor miért 40folott dugnak felre a lrgtöbben nők? Nem.egy 40fölötti volt meg akár.1x akár.többször... mind panaszkodott a ferjere.. fel sem áll... 10lokes a szex stb..faradt.. tunya.. elhagyta magát... van biztos a masik resz akik sarmosak jokepuek jok a szexben de sztem elenyeszo kis szazalek......

25f

2021. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#19


Tudod miért? Mert apakomplexusuk van. Lelki eredetű, hiába írjuk le nekik a tényeket, ha egyszerűen semmibe veszik, és csak lepontozni tudnak minket.

2021. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!