Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexeltetek már cigány nővel?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hány évesek voltatok? Lányokhoz már szólt a kérdés fordított felállásban, így kíváncsi vagyok a férfiak válaszaira is! :D

2021. szept. 1. 18:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
Igen voltak már roma partnereim is. Ugyanolyanok mint a nem roma lányok - van amelyik jó az ágyban, van amelyik kevésbé. Nem a bőrszíntől, vagy etnikumtól függ, az csak neked a fejedben "extra".
2021. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%

Vagy 6-7 éve Tankcsapda koncerten szedtem össze egy igényes roma csajt. De tényleg az a fajta volt, akire azt mondom, hogy Latin szépség. Csevegni is lehetett vele normálisan (a büfében kezdtük a dumálást - Nyháza korábban Bujtosi néven ment a hely)

Aztán buli után nálam folytatódott, de ott kiderült, hogy csak feküdni tudodd meg hagyni magát. Ok, abban profi volt mert a végére annyira belejöttem, hogy simán keféltem a száját és rendesen a szájába is élveztem. Aztán reggel is.

Nem volt semmi roma hangulata a dolognak pont olyan volt mint amikor más buliból vittem haza tanárképzős csajok közül a szőke kék szemű csajt.

Szerintem csak mítosz ez a dolog, de az is igaz, hogy nálam a merítés 1 azaz egy roma csaj.

2021. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt egy beás cigány barátnőm kicsit több, mint egy évig.

A mindennapokban érződött a kulturális különbség. Nem volt tanulatlan, érettségije, szakmája is volt, de máshogy gondolkodtunk sokmindenről.

Ezért lett vége

Szexben nálam ő benne volt a top háromban

2021. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyon szívesen lennék egy vagy több cigánylány csicskája.
2021. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%
Életemben 3 cigány lánnyal volt dolgom. Egyik sem egyéjszakás volt, már előtte ismertük egymást. Rajtuk kívől még volt pár, akikkel flörtölgettem sokáig, de nem jöttek a dolgok össze. Mind normális hölgy volt, normális élettel, családi háttérrel.
2021. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
25%
Voltam velük. Voltak zsidó lányok is. Ázsiaiak(kínai,japán,tajvani), feketék(nigériai,kenyai,). Volt osztrák, olasz, spanyol, szlovák, román,lengyel,moldáv,cseh,Na igen. Külföldön is éltem. Ott volt mindezek.
2021. szept. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
16.Az UFO csajt kihagytad a felsorolásból!
2021. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár csak félig volt az. 29 voltam, egy ideig együtt voltunk.
2021. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
72%

Én már igen.

De igen ez volt életem legrosszabb szexe.

Mint egy fadarab , semmit nem mozdult és az 5. lökésnél már kérdezne hogy még nem mentem el.

Soha többé.

2021. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

16-os vagyok

Kedves 17-es!

Az ufócsajt se hagytam volna ki, de az nem volt sajnos.

Elég csak Bécsben élni pár évet és a kupikban elég sokféle nációból válogathatsz.

2021. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!