Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen érzés megcsalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen érzés megcsalni a párotokat úgy hogy ő otthon van vagy munkahelyen?Szoktatok rá gondolni szex közben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 05:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Akit megcsalok az megérdemli és nincs miatta lelkiismeretfurdalásom. Tehát nem szoktam rájuk gondolni olyankor
2021. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Egyetlen egyszer volt olyan hogy szex közben fantáziáltam, de az exről.mert az exem mindig alulteljesített, alig bírt elmenni, stb es mindig rám akarta vetiteni.

Hogy én vagyok a sz.r nő.

A következő barátom meg hatalmas szenvedéllyel szerelemmel d.gott és nagyon sűrűn, es a farka is nagy, es megesett hogy azt képzeltem, hogy az exnek végig kell néznie, hogy nem en vagyok a sz.r hanem lassa azt hogyan kell egy nőt jol "megrakni"mi a Valodi Jó szex es mennyire ida vissza vannak értem.

2021. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Sosem jutott meg olyankor eszembe a pasim..
2021. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 gyakran megcsalod?,,minden pasidat?mennyi.vagy?
2021. aug. 30. 08:20
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon rossz érzés utána, de van h a vágyaimat nem tudom leküzdeni...és igen volt h szex közben a szeretőm felhozta a barátomat ami meglepően felizgatott.
2021. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Közben sosem jutott eszembe
2021. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Elmentek ti a francba, gyávák vagytok. Szakítani kellene először nem félremenni. Persze utána kell valaki aki mellett mehet a biztonság érzet. Aztán ha meg elhagynak emiatt, akkor meg jön az újabb kérdés ide hogy miért nincs normális pasi. Nem éri meg pusztán egy kis változatosság csak azért mert otthon kicsit laposabb valami. Előbb utóbb mindenkivel ez lenne, az épp aktuális szererővel is.
2021. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, mennyire igazad van!
2021. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

"i. Nem éri meg pusztán egy kis változatosság csak azért mert otthon kicsit laposabb valami. "


A nők nem ezért csalnak. Hanem testi lelki biztonság kell nekik.


Ha hanyagolják őket kell valami pótlék "mankó".

2021. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Így van, ha tudnád 7-es, hogy hányan csaljuk meg a pasinkat/férjünket, fel is kötnéd magad :D Üdvözöllek a való világban.
2021. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!