Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már strandon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már strandon a medencében?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy fiatal párt ahogy a csaj szemből a srác ölébe ült és lassan de biztosan ütemesen mozgott, illetve valami jól esett neki. Azon gondolkodtam hogy ez vajon mennyire gyakori jelenség, hogy az emberek dugnak a közfürdők vizében.
2021. aug. 29. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Medencében már szexeltem, de olyan helyen, ahol nem volt más.

Mondjuk az aquaworld-ben nem ülnék bele a partnerem farkába.

2021. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen,de éjszaka és nem láttak
2021. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem higénikus, és a víz minden síkosságot old, szóval nem is praktikus. És sose szexeltem úgy nyilvános helyen, hogy más lássa. 1x volt jakuzzi szélén, de nem vízben, és senki a közelben sem volt.
2021. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Szállodai medencében, az jóóóó volt nagyon is. Nem élveztem el ( férfi vagyok) de a párom igen. Folytattuk a szobába beérve 😁👍.
2021. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Medencében nem, medence szélén ülve igen. Barátom a vízben volt. Este, egy kis családi szállodában, senki nem volt ott. Strandon meg gumimatracon. Messze az emberektől.
2021. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen csináltam már
2021. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Egyszer az exemmel a csepeli strandon csináltuk. Aztán később nyaralások alatt idegenekkel öltözőkben, eldugottabb helyeken. 2 éves Rodoszi munkám alatt lett pár élményem. Nem kérek köszi üzeneteket. Nem mesélek és nem kell más se
2021. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Vízben már igen, de nagyon rossz volt. Semmi síkosítás, mintha smirglivel reszelte volna a hüvlyem. Neki sem volt jó.
2021. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Hát probálkozás volt habos medencében de sokan voltak meg ha nem is látszott semmi, szabadstrandon vízben amikor nem volt senki de usztunk közben szoval nem tünt még annak se

Szerintem elég jellemző h ha megkivánják egymást az emberek és csak egy mini fürdőruha áll az útba azt hamar ellehet húzni és vagy letolni mindkét félnek.

Mondjuk a vízben szexelésnél nem szoktam érezni semmi kivételesen mert nincs az a sikosítás a víz ugye nem a legjobb kenő eszköz, másik félről nem tudom mi az igazság.

2021. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy észrevettem, inkább a 15 éves tinikre jellemző, hogy nyalják-falják egymást mások előtt a medencében. Hogy dugnak e, azt nem tudom.
2021. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!