Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok vertétek már ki fiúnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vertétek már ki fiúnak?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Élveztétek? Miket csináltatok miután kivertétek neki? Csókolgattad vagy valami?
2021. aug. 28. 07:26
 1/7 A kérdező kommentje:
És hogyan jött össze a dolog? Elöször beszélgettetek aztán felmentetek a lakására,?
2021. aug. 28. 07:27
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Elég sokszor előfordult ilyen életem során. Az elsőnél 15 éves voltam. A volt párjaimnak csináltam, nem valami random pasinak.
2021. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A fogát?
2021. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Utana megtorolgeten, aztan adok neki egy puszit esetleg.
2021. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha van olyan lány, aki nagyon szereti kiverni, akkor írhatna nekem <3
2021. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 a párunknak szeretjük kiverni, nem valami idegen kanos pasinak..
2021. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, 16 évesen az első barátomnak, mert bátortalan voltam mást csinálni elsőre. Azóta ez nem jellemző, inkább használom a számat is.
2021. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!