Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lánynak miért jó az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak miért jó az ha egy fiú bunkó vele meg kihasználja?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem ilyen vagyok és emiatt úgy érzem hogy mindig csak második leszek a lányoknak. Max akkor leszek jó ha már elege lett a sok csalódásból és beéri kevesebbel.
2021. aug. 27. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem azért nem kellesz, mert nem vagy bunkó.

Ez egy egyszerű magyarázat.

Más van a háttérben, amit nem akarsz észre venni.

2021. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Én például rosszul vagyok azoktól is akik játsszák a jófiút, akik túl tolják hogy mennyire érzelmesek, mennyire hős szerelmesek de azoktól is akik bunkók.

A legtöbb nőnek nem a bunkók kellenek akik kihasználják.

2021. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A bunkóság a mellékhatása a személyiségének, de nem az ami miatt bejön a csajoknak
2021. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Az álszent jófiúk se jobbak, mint aki bunkó.
2021. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Te nem jófiú vagy hanem egy lúzer.

A hatàrozott pasik kellenek nem a bunkók és nem a lúzer kisfiúk.

Egy nőnek férfi kell.

2021. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező: A filmekben is a főhősnek és a főgonosznak is van általában nője. Pedig az egyik jó, a másik rossz. De mi bennük a közös? Az, hogy mindketten tökösek, magabiztosak, jó dumájúak például. Nem kell rossznak, bunkónak lenned, csak az előbbi mondatban lévőknek. Az már csak mellékhatás, hogy a rossz, bunkó pasik rendelkeznek ezekkel sokszor és bejönnek a nőknek.


Neked sem a szent lélek lányokra áll a farkad, hanem a vonzó nőkre. A nőknek sem erkölcsi alapon nedvesedik a puncijuk, megsúgom.

2021. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
"ha beérik kevesebbel"... haver akkor nyújtsál többet ne picsogj mint egy óvodás mert az nem túl férfias. A lécet meg a saját szintedre pakold fel.
2021. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindig jönnek ezzel az ártatlan irigy dumával h csak nekünk a 'rossz fiúk' kellenek. Nem. Nekünk izgalmas, érdekes, humoros és magabiztos pasik kellenek akik nem nyálasak. Csak az unalmasságot, a humortalanságot és az önbizalomhiányukat akarják ki magyarázni h a többi mind csak bunkó lehet.
2021. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem a gyenge értelmi képességeid miatt nem kellesz senkinek.
2021. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!