Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért foglalkoznak annyit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkoznak annyit a ferfiak a mérerükkel? Miert hiszik,hogy pl 12cm nem elég egy nőnek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 21:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
11/4-es bébirépám van. Elvagyunk barátnőmmel éppen, de csak 2-3 póz tud menni. Mindig azt mondta hogy jaj hát elég ez, még néha ez is fàj neki, hát persze hogy nem hittem el. Vettem neki egy vibrátort, 18/5-ös: a kiscsaj úgy nyelte el mint kacsa a nokedlit, ilyen nedves még sosem volt. A sírás kerülgetett közben hogy 4 évig inkább hazudott hogy elég ez neki, nem is tudok rendesen szexelni azóta mert mindig eszembe jut, hogy mivan ha eddig is keresett magának (de legalábbis ábrándozott) egy farkat ami kitölti rendesen… szívás a kis fasz gyerekik. Lehet vele dolgozni, de sosem leszel nyugodt.
2021. aug. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%

Számít a meret.


Jó lenne ha lenne nagyobbito mutet, mint pl szilikonmellek esetében.

2021. aug. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

Mindig elképedek ezeken a faszméret-kérdéseken, illetve a válaszokon. A Káma Szútra tökéletesen megadja a választ, amikor a nőket és a férfiakat 3-3 csoportba sorolja a nemiszervük mérete alapján, és kimondja, hogy a nagy nőt kicsi pénisszel nehéz kielégíteni, fordítva esetleg működhet, de az se ideális. Legjobb, ha a méretek passzolnak. Szerintem ez nyilvánvaló, de a GyK-n mindig megjelenik valaki, aki ezt az egyszerű összefüggést nem akarja elfogadni.

Kicsit sajnálom, de inkább kinevetem azt, aki ezen görcsöl, helyesebben örülök, hogy nekem ez sosem okozott problémát (és nem azért, mert az átlag fölött volnék, sőt).

A lelkiek nagyon sokat számítanak, és az összeszokás is, persze csak azoknál, aki nem ülnek fordítva a lovon, nem úgy kezdik a párválasztást, hogy mindenkivel lefekszenek, aztán várják az érzelmeket.

Szerintem is sokaknál az a helyzet, amit a #3 ír.

2021. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
#11, gyönyörű példája vagy az önsorsrontásnak.
2021. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális. Ezek után tök hihető, hogy anonim emberek szerint elég a 12cm :D Nem találsz nőt, akinek ne lenne jobb egy nagyobb.
2021. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
#15, én még nem beszéltem minden nővel, ezért nem tudom, hogy igazad van-e. De ha igen, akkor a nők 90%-a boldogtalan lehet, mert amit írsz, még 10%-nak sincs. Különösen, ami a vastagságot illeti. Nem is értem, hogy az evolúció, vagy a mindenható Atyaúristen miért tolt így ki a nőkkel, meg azokkal a férfiakkal, akik az életüket -eszerint- egy állandó frászban töltik, hogy mikor jön egy nagyfaszú, aki viszi a nőjüket! És a 18 centisek se nyugodhatnak, mert a 19 centis már bekanyarodott a sarkon...
2021. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
Én sem értem ezt a mizériát, 15 centim van és eddig mindenkinek elég volt 🤷‍♂️
2021. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%

17es

15 cm az a méret, amiért senki nem fog már szólni hogy kicsi. Mert sok csajnak tényleg pont jó, van akinek meg kicsi, de úgysem fog megsérteni, ha nem egy bunkó csaj. Onnan tudom, mert nekem is 15 centi.

2021. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
18# neked elégedettek voltak ezzel a mérettel eddig?
2021. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%

19es

Elméletileg igen. De volt vagy 3 csaj, akik nagyon tágak voltak. Az egyikkel megtudtuk beszélni, hogy kicsit kevés a farkam a puncijába, de az a vicces, hogy pont neki tudtam először életemben hüvelyi orgazmust okozni, kiskifli nagykifli pózban pont a G pontját ingereltem. Szóval ő is boldog volt összességében, én meg legalább többet bírtam, mert alig éreztem valamit.

2021. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!