Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a barátom erre? Szubmisszív hajlamaim vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet ez kicsit fura lesz, illetve nem tudom, hogy más is van-e így ezzel. Nyilvánvaló volt, eddig is, hogy vannak kisebb fétiseim ilyen a láb, a hónalj és a rimming(ánusz), barátomnak ezek olyan semleges dolgok, nem bánja de nem is van oda érte különösen, de a kedvemért szerencsére bevállalja, de az utóbbi időben rájöttem, hogy ha lenne egy kis illat is sokkal élvezetesebb lenne, szóval arra kértem, hogy hadd csináljam mielőtt megmosakszik, de sajnos ezt valamiért nem szeretné és nem tudom meggyőzni róla, hogy ez nekem jó lenne, úgyhogy sajnos csak a szennyesén tudom "kiélni" ezt a vágyam, kértem már arra is, hogy hordjon egy alsót kicsit tovább, finoman utaltam rá, hogy az sem baj, ha "vonalkódos" lesz, de sajnos ebbe sem nagyon akart belemenni, érzem rajta, hogy talán engem félt kicsit, de én nem igazán tudok lemondani erről a vágyamról.

21L


2021. aug. 27. 09:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Odáig teljesen normálisnak gondoltam, amíg nem írtad a vonalkódot. Én is szeretem a partnerem illatát, ezért van, hogy megkérem, hogy még otthon, indulás előtt zuhanyozzon, ne itt, mert szeretném érezni az illatát, de a vonalkódos gatya azért nekem már sok lenne. A természetes illata izgat fel, nem egy sz@rcsík az alsóján. :)
2021. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!