Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns pasik ti mit csinálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns pasik ti mit csinálnátok egy olyan lánnyal aki azt mondja, hogy mindenben benne van és nincsenek limitjei?

Figyelt kérdés
Mondjuk így ismeretlenül van 24 órád egy lánnyal, aki azt mondja bármit megtehetsz vele, mit/miket tennétek?

2021. aug. 25. 13:44
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon durván szétszadiznám
2021. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
58%

Ha már a vízben fejre állítás előjött, akkor a szárazföldit se hagyjuk ki. Én kikötözném fejjel lefelé, a bokáját valamihez hozzá rögzítve, hogy lógjon, a csuklóját pedig szintén rögzíteném valamihez úgy, hogy ki van nyújtva a karja a padló irányába. A szemét bekötném. És nekiállnék így fogdosni, tapizni a csajszit, mindenhol, a csípőjét, hasát, combját, popsiját, stb. Kényeztetném is. Jó lenne, ha pár percig bírná ebben a kényelmetlen testhelyzetben. De ha nincsenek limitek, akkor valószínű hosszas tipitapi és puncimarkolászás lenne. Akár ruha nélkül, akár valamilyen ruhában. Szoknyában lenne a legjobb, meg olyan ruhában, ami a gravitáció miatt a fejét takarná el inkább. Izgi lenne valami egyberészes, ami a fejjel lefele testhelyzet miatt lecsúszna, így az alsóneműs test villanna fel. De valószínű úgyis lekerülne a ruha róla, egy részét a lány szájába tömném.

Ha meg már annyira téma volt itt a víz, hoznék egy vödör vizet, és a fejjel lefelé lógó, bekötött szemű lány fejére rátolnám alulról. Többször is rátolnám a vödör vizet a fejére, kicsit hosszabb időre. A végén meg ebből a vízből kellene tésztát főznie és meg is kéne ennie.

2021. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ez a vizes dolog ennyire felkapott lesz, vagy hogy erre vágynak a domináns pasik :D De legalább kreatív :)
2021. aug. 26. 09:15
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem ritka férfifantázia ez: [link]

+ kikötözött lány erős vízsugárral locsolása sem: [link]

2021. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg nem ritka fétis én is rendszeresen ábrándozok róla. Csodálkozok hogy az anál nem került elő az sokkal felkapottabb fétis inkább
2021. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
76%
én nagyon keményen megkínoznám :D
2021. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
80%
Akármit is kezdenék, először elbeszélgetnék vele, hogy mik a legmeredekebb szexuális vágyai, fantáziái. Ha lehet, azok mentén keresnék olyanokat, amik nekem is tetszenének. Ha benne lenne, meztelenül tornáztatnám, mindenféle fárasztó gyakorlatot csináltatnék vele, hogy kimerüljön, lihegjen, izzadjon, tesztelném, miből mennyit bír. Csipeszeket tennék a mellbimbóira, a kezeit hátrabilincselném, és a mellcsipeszekre kötött zsinórnál fogva felhúznám lábujjhegyre, közben terpeszbe kötném a bokáit és így simogatnám és csókolgátnám mindenét, a remegő, forró, izzadt testét, a hasát, a hónalját, a combjait, bekötném a szemét és úgy csókolóznék vele, vagy néha egy jégkockát hozzányomnék a testéhez váratlan pontokon és pillanatokban. Sok ötletem lenne, elég kreatív vagyok.
2021. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
61%
Olyan nincs, hogy valakinek nincsenek limitjei. Aki ezt állítja magáról, súlyosan önveszélyes. Tehát dobom, minél előbb.
2021. aug. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
36%
1. válaszoló voltam. Azért kíváncsi lennék, akik felpontoztak, közülük hányan vannak lányok és miért pontoztak fel.
2021. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
59%
Voltam olyan lánnyal(nem is egyszer)aki ugyanezt mondta hogy mindenben benne van és mindent bevállal élvezettel a kakiszexen kívül,aztán mégis volt olyan vágyam amiben nem voltak benne. De pl volt folytogatás úgy hogy hátulról állva betettem neki és úgy dugtam hogy közben az egyik kezem elől átkarolta a torkát és könyökhajlattal folytogattam,úgyis élveztem bele hogy közben pont egy folytás ment. Mindenemet nyalnia kellett,tetőtől talpig,volt kikötözés,punciöklözés,egész aktus alatt köpködés,testen csapkodásak,kis pofonok,mocskos beszéd.Kedvencem a szopatás,természetesen úgy hogy összekötött kezekkel,és nem csak 5-10 percen keresztül,melytorkosan,kis pofonokkal. És amit csak az egyszer engedett egy csaj,hogy élvezéskor beleélveztem a puncijába és utána telepisiltem.
2021. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!