Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 4.2 cm vastag pénisz vékonya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 4.2 cm vastag pénisz vékonyak vagy vastagnak számít inkább?

Figyelt kérdés
Természetesen merev állapotban.

2021. aug. 24. 12:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
Kimaradt az az opció, hogy átlagos. Mert ez az
2021. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
18%

Nekem 13cm vastag az átmérője és 12-14cm hosszú szerintem a 4.2 cm vékony ha az újad körbe tekered egy mérő szalaggal az kb 4 cm


Lehet nem jól mérted tekerd körbe 1 mérő szalaggal

2021. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ez az átmérője, nem a kerülete LOL.
2021. aug. 24. 15:25
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
#12-es, te kerületet mértél, barátom.
2021. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Twastar ***** válasza:
88%

13 cm vastagság az 1 tenyérnyi szélesség.

Nem kerületet akartál írni?

2021. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
Pont jó, de inkább vastagnak gondolnám.
2021. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
Elég szomorú, hogy a 4,2 cm is túl vékony a csajoknak. Mondjuk tapasztaltam is, csak akkor nem kéne ezzel hitegetni mindig, hogy nem a méret a lényeg :D
2021. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

#17, a #16 vagyok.

Kevés alkalommal szóltam hozzá "méretes" kérdéshez. Amikor igen, kivétel nélkül vállaltam a véleményemet, mely szerint valóban nem az a lényeg, de igenis van olyan, hogy a méret miatt élvezhetetlen (vagy kivitelezhetetlen) a behatolás.

Az átlagos méret számomra tökéletes, az annál kisebb is abszolút oké, a nagyobb is, és ha csak ezen múlna, az átlagosat vagy a nagyobbat "választanám".


Volt ahol kérték, hogy mondjam el, mitől más a nagyobbal (vagy mitől "máshogy jó" - hangsúlyoztam, hogy csak a magam nevében tudok erről bármit is mondani), ebből kikerekedett egyszer egy olyan vita, ahol valaki nekem ugrott, hogy az ilyenek miatt - mint én - van a pasiknak kevés önbizalmuk és lesznek öngyilkosok a farokméretük miatt.


Vagyis: felőlem mindenki gondoljon, amit akar, és úgyis mindenki abból főz, ami van neki.

2021. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert most meg olvastam egy kérdést, ahol 5 centiről van szó és ott meg azt mondja a legtöbb válasz, hogy kamu a kérdés mert ilyen vastag nem is létezik…

Közben meg 0.8 cm különbségről beszélünk, az enyémre meg itt azt mondják hogy vékony…


Megbízhatatlanok a válaszok ezen az oldalon.

2021. aug. 25. 12:58
 20/26 anonim ***** válasza:

Vékony??🤦‍♀️🤣 Hát most komolyan. Itt töprengtem egy 4.2-s dildó fölött, végül nem mertem megvenni, mert megmértem az itthoni hengeres targyakat és arra jutottam, hogy nem is biztos, hogy mindig simán beférne, annak meg mi értelme, hogy küszködjek vele.

Szerintem szerezz egy barátnőt, aki majd eldönti, hogy bele mennyire passzol. Teljesen mindegy, ki mit mond.

2021. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!