Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen oldal vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen oldal vagy fórum vagy bármi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég ostoba kérdés de úgy vagyok vele, hogy próba szerencse.. Szóval létezik olyan oldal vagy fórum vagy bármi ahol idősebb, 40, 50 éves hölgyek keresnek fiatalabb, nagy intim mérettel rendelkező partnert?


Tudtok esetleg ilyenről vagy hasonlóról?


Köszi a válaszokat!!


2021. aug. 24. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
adultpixie. rengeteg ilyen hirdetést találni nőktől ahol nagy intim mérettel rendelkező pasit keresnek. csak szerintem mindenképp utaznod kell majd ha valamelyikkel össze is jön a randi, mert azért nem városonként van 5 hirdetés. én nagy városban élek de itt is kb 1 női hirdető jut 100 férfire
2021. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden szexpartnerkeresőn akad 1-2 olyan hölgy aki a fiatal srácokra bukik, de külön ahol csak ilyen nők vannak nincs. A bibi az lesz, hogy ad.1. sok lesz a kamus profil, ad.2. amelyik nem kamus annál százas nagyságrendben állnak sorban. Szóval szerintem ne a netről próbáld.
2021. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!