Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk hány évesen szoptak le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hány évesen szoptak le először titeket?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt?

2021. aug. 23. 22:13
1 2 3
 21/27 Twastar ***** válasza:
100%
23
2021. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%
72 voltam, amikor egy rámenős, 17 éves lány elkapott egyik este egy könnyűzenei fesztiválon. Meglepődtem, hogy a korkülönbség ellenére ennyire felizgult rám, pláne hogy nem is zuhanyoztam már vagy három napja. Először kicsit ügyetlenkedett, mondta is, hogy először csinálja, de máshogy nem lehet, mert még szűz. Ehhez képest egész hamar belejött, a végén derekasan nyelt, bár meg kellett nyugtatnom, hogy így nem eshet teherbe. Utólag belegondolva lehet, hogy összekevert valakivel, mert végig Bencének szólított, pedig én István vagyok (barátaimnak Pista).
2021. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%
Milyen erzes, ezt igy nehez leirni. Azert ha magamnak verem ki aznegy fokkal jobb. A csaj neha nem érzi ha mar faj, es neha el tudnak am ezek vadulni. 😃Ilyenkor ranezek, es alábbhagy az intenzitasbol.
2021. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 sterling.archer ***** válasza:
71%
14...
2021. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%
16 voltam, egy házibuliban történt. A csaj engedte a szájába, fantasztikus volt. Később szexeltünk is.
2021. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Amugy veletek hogy tortennek ilyen dolgok, mar ilyen fiatalon? 😁En hazibuliban is kb 18 evesen voltam eloszor.
2021. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
26-osnak. Szüleim elváltak, apám saját bevallása szerint sokkal rosszabb volt mint én, ő aztán 14 éves korától kezdve a "nagy szocializmusban" minden hülyeségben benne volt. Én fiatalon elég rendesen követtem ezt az életstílust, mint ő. Apámnak mind1 volt én mit csinálok, kisgyerekkorom óta azt mondta, hogy mindenért nekem kell vállalom a felelősséget és ezt meg is tettem. Anyám meg hidegen hagyott, mikor hova enged el, én mentem mindenhova minden egyes nap. És hát ott történtek is ilyen dolgok, dögivel. Életem legjobb döntése volt, hogy akkor éltem ki magam és ittam le magam a sárgaföldig minden második nap, mint egyetemistaként, vagy később házasságban, gyerek mellett.
2021. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!