Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szagoltátok már meg a mostoha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szagoltátok már meg a mostoha lányotok bugyiját?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 06:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
72%
És miért vagy még ezek után vele?
2021. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, biztos mindenki megteszi. Akkor én hogyhogy nem tettem meg?
2021. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%

Ez így nem normális, tegyetek ellene.

Meg kéne szakítani a kapcsolatot kettejük között.

2021. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Én férfi vagyok, nem volt soha mostohalányom. De én csak olyan nőnemű lény bugyiját szagolgatnám, aki szexuálisan izgatna, és tovább is tudnék menni vele. Ezt vedd figyelembe. Mondjuk így átgondolva, csak párom bugyiját szagoltam eddig szerintem, azt se rendszeresen.
2021. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%

Azért ennyire nem kell drasztikusnak lenni.

Nem a punciját kezdte el szagolgatni.

VISZONT errefelé megy.

Tehát MOST jött el az a pillanat, amikor már nem tudja tovább nevelni a lányt.

El kell tőle választani.

2021. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
68%
Dobd ki gyorsan ezeknél kitudja hol a határ!
2021. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%

2 nevelt lanyon van, egy 20 és egy 24 éves. Szépek csinosak. Soha nem fordult meg a fejemben hogy nők. Számomra gyerekek és azok is maradnak.

A pasid egy beteg elme. Én a helyedben nem hagynám őket kettesben soha.

Nem is értem hogy ez neked mért kérdés. Más nő arra féltékeny ha a pasija megbámul egy másik nőt.

Ez meg a lanyod bugyijàt szagolgatja .....

Legyen már ennyi tartásod hogy kivágod mint macskát szarni. Már csak a gyerek érdekében is. Egy életre tönkre teheti. És ne hidd hogy ennyivel be fogja érni.

2021. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%
A helyedben valószínűleg véget vetnék ennek a kapcsolatnak.
2021. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
74%
Ha erre képes, akkor szinte már bármire az lenne, az ilyeneknél nincsenek határok.
2021. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
30%

Hali. Lehet én vagyok hülyén össze rakva? Valószinüleg akkor nagyon le fogtok pontozni, de ez akkora nagy durr és felhajtás? De hisz itt csak egy nyamvadt bugyiról van szó nem de? Biztos bele kell képzelni mindent? Nem azt írta hogy reggel ott találta az ágyában, vagyhogy nem is tudom, be ment hozzá fürdeni! Ez csak egy alsó. Vagy én értelmezem másképp? Ennyi mindent ki lehet ebből következtetni? Nem hiszem, hogy naív lennék de szerintem ez túlzás. Vagy passz.

35N

2021. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!