Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan hogy tetszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy tetszek egy szerintem csodálatos lánynak?

Figyelt kérdés
Ő sportos, formás testű, arca is nagyon szép, pont olyan lány akiről mindig is álmodtam. Mivel én nem vagyok megelédve a testemmel, mert sportolás ellenére sem vagyok izmos, hanem eléggé vékony, nem gondoltam volna sosem hogy egy ilyen lánynak megtetszem.
2021. aug. 22. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

"Létezhet olyan hogy tetszek egy szerintem csodálatos lánynak?"

Minden normális párkapcsolat erről szól.

2021. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Jó kérdés. Ha látnám őt és téged is, úgy talán tudnék tippelni.
2021. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem az izmok miatt lesz valaki vonzó egy másik ember számára.
2021. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerelem idején még a legrondább nő is csodálatos...
2021. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Én mikor szerelmes voltam váltig állítottam, hogy a pasim teste csodálatos és nagyon helyes arca van. Utólag visszanézve 1 fokkal szebb az ördögnél. Nálatok is lehet ilyen helyzet...de ez a szerelem lényege. Lehet, hogy a lány se annyira csodálatos ahogy beállítod és ő is egy szexmacsónak néz téged, még ha nem is vagy az.
2021. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

#5

Azért nyilván egy igényes vonzó nő nem fog vonzónak és szépnek tartani egy igénytelen csúnya férfit... ebből következik hogy nem is lesz az ilyenbe szerelmes. Azért biztos van egy szint mindenkinèl.

2021. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezért mondtam, hogy talán a lány se tökéletes, csak a kérdezőnk felturbózta.

Vagy a kérdező becsüli alá magát.

2021. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
A lányra figyelj, ne magadra.
2021. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem nézel ki legalább olyan jól (de inkább jobban) férfiban, mint ő nőben, akkor kizárt.
2021. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!