Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki erőszakkal megcsókol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki erőszakkal megcsókol, az nemi erőszak?

Figyelt kérdés

A csók már szexnek számít?


Ha nem, akkor mi? Tettleges becsületsértés? Kényszerítés?



2021. aug. 21. 13:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha akaratod ellenére történik, szerintem belefér a szexuális zaklatás kategóriájába, mint amikor letapiznak, az is az.
2021. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Missi_Key ***** válasza:
wow hát ennnyire még én sem vagyok prűd 25 feletti szűzként mint a kérdező..
2021. dec. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22:


Miért, te mit csinálsz, ha egy buliban kérdés nélkül orvul megcsokol egy idegen? Idétlenül vihogsz és elpirulsz? Aztán utána lopva az elkövető fele tekintgetsz, reménykedve hogy még visszatér?:))

2021. dec. 26. 10:06
 24/24 Missi_Key ***** válasza:
akkorát lebaszok neki hogy megszédül XD.. aztán reménykedek hogy nem jelent fel xD
2021. dec. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!